Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 4,72 / Satış: 4,74
€ EURO → Alış: 5,52 / Satış: 5,54

SİZE KAPIMIZ HER ZAMAN AÇIK

SİZE KAPIMIZ HER ZAMAN AÇIK
  • 14.02.2018
  • 181 kez okundu

Türk Harb-İş 24 işçisini daha emekli etti

 

Türk Harb-İş Sendikası Kocaeli Şubesi 24 işçisini daha emekli verdi. Dün Sendika binasında emekli işçiler için tören yapıldı.

Türk Harb-İş Kocaeli Şubesi Başkanı Turhan Yıldız ve Yönetimi dün Sendika binasında Gölcük Tersanesi’nden emekli olan 24 işçisini daha uğurladı. Törene Eski Gölcük Tersane Komutanı (E) Tuğamiral Şevki Şekerefeli, Sendika Başkanı Turhan Yıldız, Yönetimi ve emekli işçiler katılım sağladı.

Yıldız, “Sizlere kapımız her zaman açık”

Törende konuşma yapana Türk Harb-İş Sendikası Kocaeli Şubesi Başkanı Turhan Yıldız, “Gölcük Tersane Komutanlığı ve Bağlı İşyerlerindeki arkadaşlarımızla bugün 24 arkadaşımızın emeklilik törenini gerçekleştiriyoruz. İnşallah aldığınız karar eşiniz, aileniz olarak hayırlı olur. Bizler her zaman buradayız. Sizleri sadece parklarda görmek istemiyoruz. Bizim size her zaman kapımız açık. Aidiyet duygusunu aşılayan ve bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan komutanımız var. Bizim için hepiniz çok değerlisiniz. Biz birçok arkadaşı emekli ettik. Birçok arkadaşın emeklilik mutluluğunu paylaştık buraya geldiğiniz için sizlere çok teşekkür ediyorum” dedi.

Şekerefeli, “Sizler çok değerlisiniz”

Eski Gölcük Tersane Komutanı (E) Tuğamiral Şevki Şekerefeli, “Tersanemiz köklü bir kuruluş. Mayası çok güzel. Böylesine güzel törenlere katılmak beni çok mutlu ediyor. Sizler çok değerlisiniz. Bizim dostluğumuz sonsuz olacak. Hepiniz hakkınızı helal edin” dedi.

Subaşı emekli işçilere bilgi verdi

Konuşmaların ardından Sendika Mali Sekreteri Nusret Subaşı, emekli işçilere yapmaları gereken işlemler konusunda bilgiler verdi ve işçilerin emekliliklerini kutladı.

Emekli İşçilere hediye takdiminde bulundular

Daha sonra Başkan Yıldız, Sendika Yönetimi ve Eski Tersane Komutanı Şevki Şekerefeli emekli işçilere hediye takdiminde bulundular.

Gölcük Tersanesi’nden emekli olan işçiler;

Sadettin Gaznevi, Tacettin Akkaya, Mehmet Pek, Ayhan Uzun, Temel Girit, Akif Usta, Hasan Biçer, İhsan İkiz, Ali Vural, Ömer Aska, Hayri Oruç, Günhan Şen, Sabri Demirel, Şaban Gönül, Yunus Çubukçuoğlu, Engin Şan, Salih Tahmaz, İsmail Akkuş, Ümit Gülen, Nejat Ersoy, Halit Ensiz, Durmuş Çoban, Fikret Kumla, Safet Kökçam.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ