Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 4,82 / Satış: 4,84
€ EURO → Alış: 5,59 / Satış: 5,62

MHP’nin büyük Kurultay’ına Gölcük yoğun katılım sağladı

MHP’nin büyük Kurultay’ına Gölcük yoğun katılım sağladı
  • 18.03.2018
  • 241 kez okundu

MHP’nin büyük Kurultay’ına Gölcük yoğun katılım sağladı

MHP için dün büyük gündü. Dün Ankara’da gerçekleştirilen MHP Kurultay’ına MHP Gölcük’ten yoğun katılım sağlandı. MHP İl Başkan Vekili Hüseyin Çakıroğlu MHP Gölcük İlçe Başkanı Bilal Çakır ve çok sayıda partili geçtiğimiz gece parti önünden kaldırılan araçlarla Ankara’ya gitti. MHP İl ve İlçe teşkilatları Ankara’da yerini alarak Liderleri Dr. Devlet Bahçeli’ye tam destek verdi.

Yoğun katılım sağladı

Milliyetçi Hareket Partisi uzun zamandır merakla beklenen Büyük Kurultayı’nı dün gerçekleştirdi. MHP’nin 12. Olağan Büyük Kurultayı Ankara Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. MHP’nin Büyük Kurultayı’nda Devlet Bahçeli tek başkan adayı oldu. Büyük Kurultay’a Gölcük’ten yoğun katılım gerçekleştirildi. MHP İl Başkan Vekili Hüseyin Çakıroğlu, MHP Gölcük İlçe Başkanı Bilal Çakır başta olmak üzere birçok partili bu büyük günde liderlerinin yanında oldu.

Başbuğ’un mezarını ziyaret ettiler

MHP İl Başkan Vekili Hüseyin Çakıroğlu, MHP Gölcük İlçe Başkanı Bilal Çakır ve Partililer, Başbuğ Alparslan Türkeş’in mezarını ziyaret etti. Aynı ekip ayrıca MHP Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin’i ziyaret ettiler. MHP İl Başkan Vekili Hüseyin Çakıroğlu ve MHP Gölcük İlçe Başkanı Bilal Çakır, ‘’Bugün Ülkücü hareket, partimizin Büyük Kurultayı’nda salona sığmadı. Bizler de İl ve İlçe teşkilatlarımızla Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli’nin yanında yer almanın mutluluğunu yaşıyoruz’’ dediler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ