Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Gölcük Yardım Sevenler Derneği sokak hayvanları için bir araya geldi

Gölcük Yardım Sevenler Derneği sokak hayvanları için bir araya geldi
  • 01.04.2018
  • 1.268 kez okundu

ANLAMLI ETKİNLİK

Türkiye Yardım Sevenler Derneği Gölcük Şubesi Başkanı Güler Karataş,  yürütme kurulu ve üyeleri, Gölcük Hayvan Aktivistleri Derneği Başkanı Gülçin Taşkın ile birlikte Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin sokak hayvanlarını koruma ve bakım merkezinin Kandıra’da hayata geçirdiği Hayvan Barınağı’na bilgilendirme ziyareti gerçekleştirdi.

Hayvan barınağına bağışta bulundular

Uzun yıllardır Gölcük’te yaptıkları hayır işleriyle ve etkinlikleriyle adını başarıyla duyuran Yardım Sevenler Derneği Başkanı Güler Karataş,  yönetim kurulu ve üyeleri Kandıra’da sokak hayvanları için yapılan hayvan barınağına yaptıkları bağışlarıyla katkı sağladılar. Yapılan yardım ile Dernek Başkanı Güler Karataş ve yürütme kurulu ve üyeleri ile birlikte sosyal bir olguyla faydalı bir gün geçirmenin mutluluğunu yaşadılar. Yardım Sevenler Derneği Başkanı Güler Karataş yaptığı açıklamada” Sokak hayvanlarını korumak için hepimize düşen görev, onlara her konuda yardım yapmanın insani bir görev olduğunu, hayvanları korumak için elimizden gelen her şeyi yapmamız gerektiğini düşünüyorum “ dedi.

Başkan Taşkın desteklerinden ötürü teşekkür etti

Gölcük Hayvan Aktivistleri Derneği Başkanı Gülçin Taşkın Sokak hayvanları için yaptıkları yardım ve ziyaretten ötürü Gölcük Yardım Sevenler Derneği Başkanı Güler Karataş’a ve yürütme Kurulu ve üyelerine katılımları ve destekleri için teşekkür etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ