Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 4,72 / Satış: 4,74
€ EURO → Alış: 5,52 / Satış: 5,54

KUDÜS MÜSLÜMANLARIN KUTSALIDIR

KUDÜS MÜSLÜMANLARIN KUTSALIDIR
  • 15.05.2018
  • 203 kez okundu

CHP’li Kadınlar haftalık toplantılarını gerçekleştirdi

KUDÜS MÜSLÜMANLARIN KUTSALIDIR

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gölcük İlçe Kadın Kolları Yönetimi, dün parti binasında haftalık olağan toplantısını yaptı. Toplantıya CHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Türkan Çimen ve yönetimi ile partili kadınlar katılım gösterdi.

İsrail ve ABD’ye tepki gösterdiler

Toplantıda konuşan Başkan Çimen, “Amerika ve İsrail’i, Müslümanlara yaptıkları kıyımdan dolayı şiddetle kınıyoruz. Kudüs, Müslümanların kutsalıdır. Bazı kutsal değerlere el atılmaması gerekir. Böyle yapılırsa Müslümanlar, elbette tepki gösterecekler. Bugün başkentini Kudüs’e taşıyan İsrail’e karşıt koyan Filistinlilere katliam yapılırken, Afrika bile diplomatik ambargo koyarken bizde sadece bayrakların yarıya indirilmesi, üç günlük yas ilan edilmesi yeterli midir?” dedi.
Yapılan zam erimiş durumda

Başkan Çimen, sözlerine, “Yenikapı’da miting yapacaklarını söylediler. Bu miting, sadece kendilerinin seçim öncesinde yapacağı propagandadır. Madem öyle, İsrail’den büyükelçiliği çeksin, kendisine verdiği nişanları iade etsin, tepkisini böyle göstersin, biz de kendisini ayakta alkışlayalım. Dün gece sessiz sedasız bir şekilde benzine, motorine, her şeye zam geldi. Dolar ve Euro arttı. Emeklilere verilecek kademeli bir zam varmış. Bu zam bile çoktan eridi gitti. Benzine gelen her türlü zam, iğneden ipliğe her şeye zam gelecek demektir. Madem zam geliyor, aynı kuruş kadar emekli ve memurun ücretine de zam yapsınlar. Artık nasıl yetişeceğimizi şaşırdık. Halkımız da bunu görsün” şeklinde konuştu.

Eskiden davulla zurnayla yapılan zamlar, şimdi sessiz soluksuz yapılıyor

CHP Gölcük İlçe Kadın Kolları Başkanı Türkan Çimen, son olarak şunları belirtti: “Zamların yapılma şekli de değişmiş durumda. Eskiden davulla zurnayla yapılan zamlar, şimdi sessiz soluksuz yapılıyor. Seçimden sonraki zamlardan da Allah bizi korusun. Cumhurbaşkanı adayımız Muharrem İnce, aday gösterildiği günden bu yana Anadolu’yu karış karış geziyor. Herkes tarafından alkışlanıyor. Kendisinin Cumhurbaşkanı adayı olarak gösterilmesi çok isabetli bir karar. Çalışacağız. Ramazan ayında da bayramda da kazanacağız. Bunun başka bir yolu yok. Geçtiğimiz gün de eczacılar günüydü. Bizim sağlığımız için varlar. İyi ki de varlar. Günleri kutlu olsun” diyerek açıklamalarını bitirdi.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ