Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 4,72 / Satış: 4,74
€ EURO → Alış: 5,52 / Satış: 5,54

TÜRKİYE’YE İYİ PARTİ İYİ GELECEK

TÜRKİYE’YE İYİ PARTİ İYİ GELECEK
  • 15.05.2018
  • 161 kez okundu

İYİ Parti İlçe Başkanı haftalık olağan basın toplantısını gerçekleştirdi

TÜRKİYE’YE İYİ PARTİ İYİ GELECEK

İYİ Parti Gölcük İlçe Başkanı İsmail Aynacı haftalık olağan basın toplantısını gerçekleştirdi. İYİ Parti Gölcük İlçe binasında gerçekleşen basın toplantısında Başkan Aynacı, “Ramazan Ayının Gölcük ve tüm Türkiye’de huzur, barış, sevgi ve hoşgörü ayı olmasını yüce Allah’tan diliyoruz” dedi.

Aynacı, “Bütün annelerimizin anneler günün kutluyorum”

Geçtiğimiz hafta sonu kutlanan anneler nedeniyle Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener başta olmak üzere bütün annelerimizin anneler günün kutluyorum diyerek toplantıya başlayan İYİ Parti Gölcük İlçe Başkanı İsmail Aynacı Ramazan Ayının başlaması münasebetiyle , “ İYİ Parti Gölcük İlçe Başkanlığı olarak Yüce Türk milletinin ve İslam Aleminin Ramazan Ayını kutlar hayırlara vesile olmasını yüce Allah’tan niyaz ederim” dedi.

“YÖK’ü tarihin sayfalarına göndermek bize nasip olacaktır”

Ekonomik olarak sıkıntılar yaşayan milletimizin Ramazan ayında oluşan manevi huzur ve yardımlaşma duygusu ile rahatlayarak huzurlu bir ramazan geçirmelerini arzu ettiklerini dile getiren Başkan Aynacı, “Bugün Genel Başkanımızın seçim kampanyasında yapmış olduğu açıklamalar doğrultusunda çalışmalarımıza hız vereceğiz. YÖK’ü tarihin sayfalarına göndermek bize nasip olacaktır. FETÖ’nün sızmasına göz yumulan Kuleli Askeri Lisesi’ni yeniden açacağız. Daha kurulurken ilan etmiştik. İyi bir Türkiye istiyoruz. Güçlü bir Türkiye istiyoruz. Herkes çok net görüyor. Milletimizin yeni bir yönetime, kendisini tazelemeye, nefes almaya ihtiyacı var. Yeni yönetimin de milletin güvenini itina ile koruması gerekir. 16 yıldır ülkeyi yönetenlerin seçim vaadine bakınca sanki bunca yıl ülkeyi yönetenler onlar değil sanıyorsunuz. Elbette yeni bir yönetime ihtiyaç var. Hiçbir sorun onu üreten zihniyetle giderilemez. Madem ki  e-devlet uygulaması var. Devlet kendi ürettiği bilgiyi vatandaşından talep etmemelidir. Savrulan, sürüklenen Türkiye’yi yükselen bir Türkiye yapmak istiyoruz. 81 milyonun Cumhurbaşkanı olmak gerektiğini biliyoruz. Ülke öyle yönetilmeli ki hiç kimse kendisini garip ve yalnız hissetmemeli. 81 milyona kendisini sevdirmeli ki dünya Türkiye’nin gücünü hissetsin” dedi.

“Gölcük İYİ olacak her şey İYİ olacak ve Türkiye İYİ olacak”

Başkan Aynacı sözlerinin devamında , “ Sanayide çöküyoruz,  fabrikalar yerine mutlaka yeni fabrikalar açılmasını teşvik etmek, tarım ve hayvancılıkta yeniden dünyanın en gözde ülkesi olmak için projeler hazırladık. Yatırımcıyı süründürmek yerine iki şart süreceğiz. Yatırım yaptığı yere zarar vermemek ve o çevrede yaşayan insanların rızasını almak. Adımız gibi iyi olan hiçbir şeyi değiştirmeyeceğiz. Yanlış olanları düzeltmeye geliyoruz. 30 Mayıs’taki beyannamemizde açıklayacağız. Ramazan Ayı içerisinde ve sonrasında seçim tarihi bitene kadar insanlarımıza bunları anlatarak her bireye ulaşmaya çalışacağız. Milletvekili aday adaylarımız ile sokak sokak dolaşarak insanımıza samimi bir şekilde dokunmaya özen gösteriyoruz. Gölcük İYİ olacak her şey İYİ olacak ve Türkiye İYİ olacak” dedi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ