Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 3,56 / Satış: 3,57
€ EURO → Alış: 4,14 / Satış: 4,16

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Çalışma ortamınızdaki bazı değişimler veya kariyeriniz ile ilgili sizin için düşünülen teklifler sizi şaşırtacak noktaya getirebilir. Risk almaktan korkmayın.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Alım-satım ile ilgili konularda bazı kararsızlıklar veya huzursuzluklar içerisine kendinizi sokmayın. Her şeyin bir yolu bulunur. Sadece iç huzurunuzu koruyun. Çözüm orada.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Kariyeriniz adına bazı kadersel görüşmeler yapmanız söz konusu olabilir. Bugünü bilinçaltınızdan özgürleşmek adına isyankâr davranışlar sergileyerek değil hayatın sizden istediğini bularak hareket etmelisiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Geleceğinize yönelik yeni ortaklık konuşmaları ya da finansal gelirlerinizin, maaşınızın artmasının verdiği değişim motivasyonunuzu arttıracaktır. Şayet böyle bir durum yoksa yöneticileriniz ile hakkınız olduğunu düşündüğünüz maaş görüşmesini yapmaya uygun bir zaman dilimi.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Kısa bazı seyahtler plansız bir şekilde önünüze gelebilir.Sağlığınız ve bağışıklık sisteminize dikkat etmeniz gerekli.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Gizli kalmış bazı olayları öğrenmek ya da kendinizden bile sakladıklarınızla yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Bu da sizi duygusal anlamda bazı kararlar vermeniz gereken durumlara itekleyebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Arkadaşlık ilişkilerinizi önemseyeceğiniz ve bir arada olmaktan huzur bulacağınız bir gün.Gereğinden fazla ilişkilerinizi dengelemek için gayret etmeyin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

İş çevrenizde yeni teklifler alabileceğiniz,terfi ya da yeni girişimler içerisinde olacağınız,yönetici figürleriyle önemli görüşmeler yapabileceğiniz bir gün.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Seyahatler, basın, medya, eğitiminiz ile ilgili konuların gündeminize ansızın oturması söz konusu olabilir. İlişkilerinizde ısrarcı davranmak yerine daha sabırlı olmaya doğru motive etmelisiniz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Ortak paylaşılan kaynaklarınız adına bazı kararlar vermek isteyebilirsiniz.Yeni yatırımlar için güzel fırsatlar önünüze gelebilir.Bunları iyi değerlendirin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Hayatınızı değiştirmek zorunda olduğunuz bir fikir dönüşüm kararı aldırabilir.Kariyerinizi değiştirecek yeni yönelimler oluşabilir.Evliliğinizi sorgulamak ya da özgürlüğünüz sorgulamak gibi durumlar içerisine girmeniz yanıltıcı olabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Kariyerde önemli ve sağlam adımlar gündeme gelebilir.Çalışma arkadaşlarınız değişebilir.Ya da sorumluluk paylaşımı yapmak durumunda kalabilirsiniz.