DOLAR 8,2893
EURO 9,7403
ALTIN 505,64
BIST 10,7577
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Kocaeli 23°C
Gök Gürültülü

KOCAELİ YÜZME TEŞVİK YARIŞMALARI YAPILDI

KOCAELİ YÜZME TEŞVİK YARIŞMALARI YAPILDI
18.02.2016
2.085
A+
A-

KOCAELİ YÜZME TEŞVİK YARIŞMALARI YAPILDI

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Yüzme İl Temsilciliğince Gebze Olimpik Kapalı Yüzme Havuzunda Kulüpler arası teşvik yarışmaları düzenlendi.

20 KULÜP SPORCUSU KATILDI

Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Yüzme İl Temsilciliğince düzenlenen 2008-2009 doğumlu sporcuların katıldığı Kulüpler arası yüzme yarışmaları 17 Kocaeli kulübü ve 3 Sakarya kulübü toplam 387 sporcunun katılımıyla Gebze Olimpik Kapalı Yüzme Havuzunda yapıldı.14 Şubat 2016 Pazar günü saat 10.00 da başlayan yarışmalarda 2008-2009 doğumlu kulüp sporcuları dereceye girmek için ter döktü.

387 SPORCU MÜCADELE VERDİ

Yarışmaların teşvik amaçlı düzenlenmesi nedeniyle 25 Metrelik havuzda serbest, kurbağalama, kelebek ve sırtüstü kategorilerinde gerçekleştirildi. Birbirinden güzel ve eğlenceli yarışmalar ile ilgili bilgi aldığımız Yüzme branşı il temsilcisi Seyfi Kıvılcım , katılımın çok sevindirici olduğunu , 2008-2009 doğumlu sporcuların gelecek vadettiğini ve özellikle Gebze ilçesinden müsabık olarak ilk defa katılan sporcuların iyi performans sergilemelerinin sevindirici olduğunu ifade etti. 222 Erkek, 161 Bayan sporcunun katılımıyla gerçekleşen müsabakaların ardından katılım sağlayan tüm kulüp sporcularına madalyalar takdim edildi.

KOCAELİ KULÜPLER ARASI TEŞVİK YARIŞMALARINA KATILAN KULÜPLER ŞU ŞEKİLDE YER ALDI;

AKADEMİ SPOR,ALTINYUNUS,DENİZ YILDIZLARI,GEBZE GENÇLERBİRLİĞİ,GEBZE SU SPORLARI,GEBZE YÜZME KULÜBÜ,GÖLCÜK AKADEMİ,GÖLCÜK BELEDİYE SPOR,KOCAELİ YÜZME İKTİSAS,OLİMPİK ÇINARLI,KOCAELİ YÜZME KULÜBÜ,KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ,MARMARA DİNAMİK,REKREASYON S.K,TEK TERCİH S.K,YILDIZ KULAÇLAR,SAKARYA YILDIZLARI,SAKARYA ATLANTİS,SAKARYA SU SPORLARI

YARIŞ SONUÇLARI

7 YAŞ KIZ

1-Eylül, ÖZDEN ( Gölcük Akademi Yüzme Spor Kulübü)

2-Selinsu, SEVINÇ (Marmara Dinamik Spor Kulübü)

 7 YAŞ ERKEK

1-Burak Saffet, BUDAK ( Gölcük Akademi Yüzme Spor)

2-Muhammet Emin, ÖZBAY (Kocaeli Olimpik Çınarlı)

3-Deniz, YAHŞI (Yıldızlar Yüzme Kulübü)

8 YAŞ KIZ

1-Duru, TEZIŞ (Sakarya Atlantis S.S.K )

2-Aysima, SEZER (Gölcük Akademi Yüzme Spor )

3-Eylül, UYANIK (Sakarya Su Sporları Kulübü )

8 YAŞ ERKEKLER

1-Utkan, BARIŞ (Yıldızlar Yüzme Kulübü)

2-Furkan Erol, IŞCAN ( Kocaeli Olimpik Çınarlı)

3-Mehmet Ali, DAYANÇ (Yıldızlar Yüzme Kulübü)

25 METRE SIRT ÜSTÜ

7 YAŞ KIZ

1-Gökçen, TURGUT (Sakarya Atlantis S.S.K )

2-Umaynaz, BEKTAŞ (Yıldızlar YüzmeKulübü)

3-Elvin, RUMELIOĞLU ( Yıldızlar Yüzme Kulübü)

7 YAŞ ERKEK

7 years, Boys

1-Efe, ÖZKARAKAŞ 0(Sakarya Atlantis S.S.K )

2-Muhammet Emin, ÖZBAY (Olimpik Çınarlı)

3-Boran Alp, YALÇIN (Yıldızlar Yüzme Kulübü)

8 YAŞ KIZ

8 years, Girls

1-Duru, TEZIŞ (Sakarya Atlantis S.S.K )

2-Öykü, ÜNAL (Sakarya Atlantis S.S.K )

3-İrem, ÇETIN ( Kocaeli Yüzme Kulübü)

8 YAŞ ERKEK

1-Yusuf Alp, ÜNLÜ (Yıldızlar Yüzme Kulübü)

2-Enes, ÖZTÜRK (Yıldızlar Yüzme Kulübü)

3-Deniz, DILBAS (Yıldızlar Yüzme Kulübü )

100 METRE KIZLAR

1-Ceren, ALPONAT ( Gölcük Belediye Spor Kulübü)

2-Aysima, SEZER (Gölcük Akademi Yüzme Spor Kulübü)

3-Azra, GENÇ (Sakarya Atlantis S.S.K)

 100 METRE ERKEKLER

1-Utkan, BARIŞ (Yıldızlar Yüzme Kulübü)

2-Yusuf Alp, ÜNLÜ (Yıldızlar Yüzme Kulübü)

3-Mehmet Ali, DAYANÇ (Yıldızlar Yüzme Kulübü)

yÅzme

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.