DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Kocaeli 28°C
Parçalı Bulutlu

HAÇLI SEFERLERİ

20.03.2016
888
A+
A-

HAÇLI SEFERLERİ

Bugün terör olaylarının aslında Haçlı seferlerinden başka bir şey olduğunu sakın düşünmeyin. İslam’ın en güçlü kalesi hatta tek lideri Türkiye üzerinden oynanan oyunların amacı, bizleri bu topraklardan gönderme kararlılığından başka bir şey değildir. Haçlı zihniyetini taşıyanlar tarihin derin sayfalarındaki bilgi noksanlığından yoksun, kör zihinlerdir. Terör dışarıdan kurgulanır, içeriden uygulanır. Dış hain güçlerin içimizdeki işbirlikçileriyle hala sürdürdükleri Haçlı zihniyeti emperyalizmin Türkiye üzerinden oynamaya çalıştığı oyunlardan başka bir şey değildir. Ankara’nın kalbinde bomba patlatıp masum insanların ölümüne neden olan zihniyetin, insanlıkla yakından ve uzaktan alakası olmamasına rağmen insanı öldürüp, cenazesine ağlayarak giden yüzsüzler misali taziye mesajlarını da okuyoruz. Yok böyle bir şey. Haçlının zihniyeti Müslüman Türk Milleti üzerine kahpece kurgulanan oyundur. Biz bu oyunu bozarız, dün bozduk. Bugün ne yaparlarsa yapsınlar, Türkiye gibi büyük bir devlet tecrübesi olan ülkeyi teröre mahkum etmeleri asla ve kata mümkün değildir. Önceki gün İstanbul’un en işlek caddesinde ki onun adına İstiklal Caddesi deniyor, adı ülkemizle bütünleşmiştir, hain terör Türkiye’ye seyahat amacıyla gelen turistleri de vurdu. Demek ki haçlı zihniyeti terörün bir bumerang gibi kendilerine de mutlaka döneceğini düşünmelidir.

 

ÇANAKKALE’Yİ GEÇEMEDİLER, ÇANAK ANTENLE DÖNDÜLER

Biz düşmanı yani o malum haçlı zihniyetini 18 Mart 1915’te dünya siyasi tarihini değiştiren büyük bir zaferle Çanakkale’de mağlup ettik. Conkbayırı’nın, Seddülbahir’i, Çanakkale Boğazını onlara dar ettik. Türkün yenilmezliğini Çanakkale’de bir kez daha büyük acılarla gören emperyalist güçler baktılar ki Çanakkale geçilemeyecek; o halde yeni kumpaslar kuralım, topla tüfekle değil, teknolojiyle saldıralım kararına vardılar. Amaçları birbirine bağlı bir aile gibi yaşayan büyük bir milletin o güzel yapısını bozmaktı. İçimize soktukları ama bizim adımızı taşıyan, sanki bizden biriymiş gibi görünen misyoner sözde din adamlarıyla aykırı fetvalar vererek yapımızı bozma gayretine girdiler. RTL gibi Ahlaksız kanallarla ne yazık ki ailelerimizi buluşturdular. İşte bu büyük bir savaştır. Emperyalistlerin yok etme savaşı milletimizin de tüm bu ahlaksızlıklara rağmen, var oluş mücadelesi. Terörün korku ve panikle aileleri birbirine düşman gibi gösterme zihniyeti de işte burada yatıyor. Türk’üyle, Kürt’üyle, Laz’ıyla, Çerkez’iyle, Gürcü’süyle, Arap’ıyla yüz yıllardır bu toprakları vatan bilip; aynı kıbleye yönelen, aynı bayrak altında yaşayan insanlarımızın arasına fitne fesat sokmak. Yine başaramayacaklar, çünkü Çanakkale’de çelikten bir irade ve hiç bir zaman kırılamayacak bir büyük güç vardı. Bilemediler, bilemezler, çanak antenler bir fırtınayla her zaman kırılmaya mahkumdur.

 

FENER’İN ÜZERİNDEN OYNANAN OYUN

Birleri şikeciliği resmen kanıtlanmış, Hırvat Hakem İvan Bebek’e dediler ki; ne yap et, Fenerbahçe’yi saf dışı bırak. Bu zihniyet haçlı zihniyetidir. Onlar alçaktır. Türkiye’yi bir terör ülkesi gibi gösterme çabasında olanlar, orada terör var Fenerbahçe mutlaka elenmeli sen de zaten ahlaksız bir adamsın, şerefsizliklerine devam et ve Fenerbahçe’yi saf dışı bırak. Bu düpedüz fener üzerinden ülkemize oynanan oyundan ve kumpastan başka bir şey değildir. Tüm dünyanın gözleri önünde cereyan eden şikeciliği kanıtlanmış, para için yapamayacağı olmayan bir ahlaksızı çeyrek final gibi son derece önemli bir maça vermek ahlaksız zihniyetin tezahüründen başka bir şey değildir. Çünkü o ahlaksızlar, İspanya’da dünyanın gözleri önünde muhtemelen Müslüman ve Suriyeli sığınmacılara bozuk para atarak ve onlara gülerek gerçek yüzlerini tüm dünyaya gösterdiler. Zihniyet haçlı zihniyetinden ve İslam düşmanlığından başka bir şey değildir.

 

RAHMETLİ ALİ SERBES’İN HATRI

Önceki gün Serbesler müessesesinin kurucusu rahmetli Ali Serbes’in muhterem eşi Fehime Teyze vefat etmişti. Ben rahmetli Ali Dayıyı çok iyi tanırdım. Çok güzel sohbetlerimiz olurdu. Bana Balkanlardan nasıl göçtüklerini ve çektikleri eziyeti anlatırdı. Tulumba tatlısı ikram ederek sürdürdüğümüz o güzel sohbetlerin tadına da doyum olmazdı. Önceki gün Fehime Teyzenin cenazesini manşetten haber yapmış ve bol bol Ali Serbes’ten bahsetmiştim. Hatır onun hatırıdır, rahmetlinin bendeki hatırı çok büyüktür. Sakın ola ki o hatırdan başkaları da kendine pay çıkarıyor olmasın. Ne de olsa Ali Serbes Gölcük’te herkesin saygı duyduğu özel bir insandı. Allah hem kendisine hem de Fehime Teyze’ye bir kez daha rahmet eylesin.

 

ESMA-ÜL HÜSNA

MALİKÜ’L MÜLK: Bütün kainatın sahibi. Mülkün sonsuz sahibidir.

(Her kim bu ismi şerife devam ederse onda zenginlik hasıl olur.)

YAZARIN EKLEMİŞ OLDUĞU YAZILAR
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.