Öğrenciler Ataları için koştular
Öğrenciler Ataları için koştular
2015-2016 Eğitim Öğretim yılı Gölcük Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü işbirliğinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında İlkokul ve Ortaokul Kız-Erkek öğrencileri arasında düzenlenen Ulusal Egemenlik Koşusu önceki gün Yeni Mahalle Gölcük Ortaokul yanında koşuldu.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında İlkokul ve Ortaokul Kız-Erkek öğrencileri arasında düzenlenen koşu 6 kategoride yapıldı, Yıldız Kızlar -Yıldız Erkekler, Küçük Kızlar- Küçük Erkekler ve Minik Kızlar-minik Erkekler olmak üzere yarışlar yapıldı.
DERECEYE GİREMEDİ GÖZYAŞLARINI TUTAMADI
Değirmendere Şehit Cengiz Topel İlkokulu 3/A sınıfında okuyan Eylül Kargı yarışlara iddialı koştu ancak derece yapamayınca gözyaşlarına boyundu, aynı yarışmalara katılan Ablası Eylem Kargı ise kardeşini teselli etti.
ÖĞRETMENİNİ KUTLADI
Önceki gün kros yarışmalarında 1. Olan Berfin Sertoğlu Uğur Mumcu İlkokulu Beden eğitimi öğretmeni Songül Keskin başarısından dolayı kutlarken babası Ruşen Sertoğlu ve annesi Çiğdem Sertoğlu da yarışmaları birlikte izledi ve kızlarını kutladılar.
ÖDÜLLER PROTOKOL TARAFINDAN VERİLDİ
Yarışlarda dereceye giren öğrenciler ve okulları ise şu şekilde oluştu:
YILDIZ KIZLAR
1- Nafia Sığınç (Yazlık Tabosan O.O)
2- Burcu Arslan (D.Pınar O.O)
3- Şevval Culha (Kocatepe O.O)
4- Sedanur Bahadır (Yazlık Tabosan O.O)
YILDIZ ERKEKLER
1- Yiğit Metin (Saraylı O.O)
2- Musa Çakır (Gölcük O.O)
3- Ozan Çakır (D.Pınar O.O)
4- Ramazan Özdemir (D.Pınar O.O)
KÜÇÜK KIZLAR
1- Berfin Sertoğlu (Uğur Mumcu O.O)
2- Sudenur Gökmen (Gölcük O.O)
3- Nisanur Bat (D.Pınar O.O)
4- Elif Ceren Gökşen (Atatürk O.O)
KÜÇÜKERKEKLER
1-Özgür ersin (Ömer Seyfettin O.O)
2-Muhammed Kaya (Dostluk O.O)
3-Akın Özen (Gölcük O.O)
4-Oğuzhan Enes Çinal (Dostluk O.O)
MİNİK KIZLAR
1-Gurbet Kaya (Çiftlik İ.O)
2- Sudenaz İkiz (Rahinland Pfalz İ.O)
3- Ceren Çetin (Şehit Cengin Topel İ.O)
4-Duru Kuşçu (Turgut Özal İ.O)
MİNİK ERKEKLER
1- Enes Ay (Şehit Cengiz İ.O)
2- Emirhan Mutlu (Rahinland Pfalz İ.O)
3- Bedirhan Arabataklı (Şehit cengin Topel İ.O)
4- Murat Emir Ersan (Saraylı İ.O)
Yarışmalarda dereceye girenlere madalyalarını Gölcük Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, İlçe Spor Gençlik Müdürü Muhyettin Yıldırım, Şube Müdürü Ahmet Şimşek ve okul müdürleri tarafından verildi.