DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Kocaeli 38°C
Sıcak

“MİLLETLE TERS DÜŞECEK OLUŞUMLARDA OLMAYIZ”

“MİLLETLE TERS DÜŞECEK OLUŞUMLARDA OLMAYIZ”

MHP İlçe Başkanı Bilal Çakır,

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gölcük İlçe Başkanı Bilal Çakır, geçtiğimiz akşam parti binasında Olağan Haftalık Toplantısını yönetimiyle birlikte icra etti. Başkan Çakır, toplantıda yaptığı açıklamada MHP üzerinden algı operasyonu yapılmasına izin vermeyeceklerini ifade ederken, Türkiye’nin menfaatine ters düşecek hiçbir oluşumun içerisinde yer almayacaklarını özellikle vurguladı.

Çakır, “Şu anda milli mücadele yıllarından daha ağır şartlar hüküm sürmekte, günden güne hakimiyet alanını genişletmektedir”

MHP Gölcük İlçe Başkanı Bilal Çakır, yaptığı açıklamada şu sözleri ifade etti: “Ülkemizin tarihi bir dönemeçten geçtiğini, tehditlerin yoğunluğunda sıra dışı artışlar yaşandığını hem kabul hem de itiraf etmek durumundayız. Yine kabul edelim ki, milli birlik ve bekamız yakın markaja alınmakla kalmayıp taarruza uğramaktadır. Toplumsal huzur ve birliğimiz taciz ve tahrik kıskacındadır. 15 Temmuz FETO Darbe teşebbüsüyle birlikte riskler yaygınlaşmış, belirsizlikler fazlalaşmıştır, gelecek planları ertelenerek askıya alınmıştır. Şu anda milli mücadele yıllarından daha ağır şartlar hüküm sürmekte, günden güne hakimiyet alanını genişletmektedir. Türk Milletine diz çöktürmek elinde olan, bağımsızlığa zincir vurmak amacıyla yanıp tutuşan azılı suç örgütleri, terör çeteleri melun güçler peş peşe saldırı konumuna girmişlerdir.”

“Türklüğe karşı yeni bir haçlı operasyonu tertip edilmiştir”

“Üzülerek ifade etmek isterim ki Türkiye vahim bir dar boğaza düşmüş içinden çıkılması zaman alacak husumet fırtınasına tutulmuştur. Maalesef gelişmeler kahredici boyutlardadır. Özellikle FETO ihanet ikizi PKK’yla birlikte eş zamanlı, birbirini tamamlar ve takviye eder şeklinde Türkiye’ye tuzak kurmuş ve şiddet ve dehşet sarmalına geçmiştir. Ülkemiz 15 Temmuz FETÖ Darbe kalkışmasının sonuç ve sarsıntılarıyla büsbütün meşgul olurken, PKK ve IŞİD gibi kiralık cinayet örgütleri, suikast ve sabotajlarını aralıksız sürdürmektedir. Bölücü caniler, din ve diyaneti kılıf yapan katiller hepsinden önemlisi de onlara kol kanat geren sözde dost görünümlü hasım ülkeler Türkiye’nin kuyusunu kazmak için her fırsattan istifade etme hevesindedir. Türklüğe karşı yeni bir haçlı operasyonu tertip edilmiş, silahlanan bombaları kuşanan insan kasapları devreye girmiştir. Pensilvanya’dan yağdırılan ölüm ve yıkım emirleriyle Ankara’nın düşürülmesi, Türkiye’nin imhası kurgulanmıştır. Türk Devleti kaybettiği denge ve düzene mutlaka kavuşmalı, bu nedenle meşru müdafaa ve refleksini hukuk sınırları içerisinde kalarak sonuna kadar göstermelidir. Türkiye baştan ayağa temizlenmelidir. Hainler yaptıklarının bedelini misliyle ödemelidir.”

“MHP gerçek manada millidir, ahlakidir, tutarlıdır, sevdalısı olduğu vatanı ve milleti için her fedakarlığı yapmaya hazırdır”

“Milliyetçi Hareket Partisi Türkiye’nin tarihi hak ve çıkarlarını zedelemek, zayıf düşürmek, tartışmaya açmak isteyen iç ve dış odakların tam karşı cephesindedir. Çünkü MHP gerçek manada millidir, ahlakidir, tutarlıdır, sevdalısı olduğu vatanı ve milleti için her fedakarlığı yapmaya hazırdır. Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben ilkemizin gayesi de buna hizmettir. Bu nedenle partimiz çok güçlü biçimde Türkiye’nin yönetimine, milli huzur ve iç barış ortamının teminine taliptir.”

“Ülkemizin ve partimizin üzerinde operasyon yapılmasına asla müsaade etmeyeceğiz”

“Ülkemizin ve partimizin üzerinde operasyon yapılmasına asla müsaade etmeyeceğiz. Milliyetçi Hareket Partisi bu milletin ta kendisidir. Milletin menfaatlerine karşı ters düşecek hiçbir oluşumun içerisinde olmayacaktır. Biz fiili ve hukuki durumdan bahsederken, konu saptırılarak algı operasyonu yaptırılarak, evet mi hayır mı durumuna getirilmek istenmektedir. Bu parti milletin partisidir. Gölcük halkını bu partiye destek olmaya çağırıyoruz. Ne Mutlu Türküm Diyene!”

dsc_0576 dsc_0578

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.