DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Kocaeli 17°C
Sağanak Yağışlı

Büyükşehir, Akademi Lise öğrencilerini edebiyatın kalbine götürdü Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Akademi Lise öğrencileri için İstanbul’a edebiyat gezisi düzenledi Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı bünyesinde bulunan Akademi Lise Yazarlık Okulu Portre Atölyesi öğrencileri için İstanbul’a edebiyat gezisi düzenledi. Öğrenciler İstanbul’da edebiyat dergilerini ziyaret ederek buradaki önemli kalemlerle bir araya gelme fırsatı yakaladı. Gezi sayesinde İstanbul’un önemli edebiyat mekânları da gezildi. ÖNEMLİ KALEMLERLE BULUŞTULAR Akademi Lise Yazarlık Okulu Portre Atölyesi öğrencileri geçtiğimiz günlerde İstanbul’a bir edebiyat gezisi gerçekleştirdi. Öğrenciler İstanbul’da ilk olarak, Yedi İklim, Ay Vakti, Karabatak Dergâh ve Türk Edebiyatı Dergilerini ziyaret etti. Öğrenciler burada Türk edebiyatının önemli yazar ve şairleriyle de buluşma olanağı buldu. Türk Edebiyatı Vakfı’nın Kitap Kıraathanesi’nde öykü yazarı Ali Haydar Haksal ve şair Şakir Kurtulmuş ile edebiyat söyleşisi gerçekleştiren gençler, Kültür Tarihçisi Dursun Gürlek ile de tarih ve edebiyat üzerine sohbet etti. USTALARIN MEZARLARINI ZİYARET ETTİLER Akademi Lise öğrencileri, İstanbul gezisi sırasında, Türk Edebiyatının ebediyete intikal etmiş iki büyük ustası Haldun Taner ile 7 Güzel Adamdan biri olan şair Cahit Zarifoğlu’nun mezarlarını ziyaret ederek, dua etti. Genç edebiyat gönüllüleri İstanbul’da ayrıca bir zamanlar tüm gazetelerin bulunduğu Babıali ve Cağaloğlu ile Üsküdar’daki Abbara Kahve’ye giderek, edebiyat gezisini taçlandırdı. Gezinin koordinatörlüğünü yazar Fahri Tuna gerçekleştirdi.

Büyükşehir, Akademi Lise öğrencilerini edebiyatın kalbine götürdü  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Akademi Lise öğrencileri için İstanbul’a edebiyat gezisi düzenledi  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı bünyesinde bulunan Akademi Lise Yazarlık Okulu Portre Atölyesi öğrencileri için İstanbul’a edebiyat gezisi düzenledi. Öğrenciler İstanbul’da edebiyat dergilerini ziyaret ederek buradaki önemli kalemlerle bir araya gelme fırsatı yakaladı. Gezi sayesinde İstanbul’un önemli edebiyat mekânları da gezildi.   ÖNEMLİ KALEMLERLE BULUŞTULAR  Akademi Lise Yazarlık Okulu Portre Atölyesi öğrencileri geçtiğimiz günlerde İstanbul’a bir edebiyat gezisi gerçekleştirdi. Öğrenciler İstanbul’da ilk olarak, Yedi İklim, Ay Vakti, Karabatak Dergâh ve Türk Edebiyatı Dergilerini ziyaret etti. Öğrenciler burada Türk edebiyatının önemli yazar ve şairleriyle de buluşma olanağı buldu. Türk Edebiyatı Vakfı’nın Kitap Kıraathanesi’nde öykü yazarı Ali Haydar Haksal ve şair Şakir Kurtulmuş ile edebiyat söyleşisi gerçekleştiren gençler, Kültür Tarihçisi Dursun Gürlek ile de tarih ve edebiyat üzerine sohbet etti.   USTALARIN MEZARLARINI ZİYARET ETTİLER  Akademi Lise öğrencileri, İstanbul gezisi sırasında, Türk Edebiyatının ebediyete intikal etmiş iki büyük ustası Haldun Taner ile 7 Güzel Adamdan biri olan şair Cahit Zarifoğlu’nun mezarlarını ziyaret ederek, dua etti. Genç edebiyat gönüllüleri İstanbul’da ayrıca bir zamanlar tüm gazetelerin bulunduğu Babıali ve Cağaloğlu ile Üsküdar’daki Abbara Kahve’ye giderek, edebiyat gezisini taçlandırdı. Gezinin koordinatörlüğünü yazar Fahri Tuna gerçekleştirdi.
03.12.2016
872
A+
A-

Büyükşehir, Akademi Lise öğrencilerini edebiyatın kalbine götürdü

 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Akademi Lise öğrencileri için İstanbul’a edebiyat gezisi düzenledi

 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı bünyesinde bulunan Akademi Lise Yazarlık Okulu Portre Atölyesi öğrencileri için İstanbul’a edebiyat gezisi düzenledi. Öğrenciler İstanbul’da edebiyat dergilerini ziyaret ederek buradaki önemli kalemlerle bir araya gelme fırsatı yakaladı. Gezi sayesinde İstanbul’un önemli edebiyat mekânları da gezildi.

 

ÖNEMLİ KALEMLERLE BULUŞTULAR

 

Akademi Lise Yazarlık Okulu Portre Atölyesi öğrencileri geçtiğimiz günlerde İstanbul’a bir edebiyat gezisi gerçekleştirdi. Öğrenciler İstanbul’da ilk olarak, Yedi İklim, Ay Vakti, Karabatak Dergâh ve Türk Edebiyatı Dergilerini ziyaret etti. Öğrenciler burada Türk edebiyatının önemli yazar ve şairleriyle de buluşma olanağı buldu. Türk Edebiyatı Vakfı’nın Kitap Kıraathanesi’nde öykü yazarı Ali Haydar Haksal ve şair Şakir Kurtulmuş ile edebiyat söyleşisi gerçekleştiren gençler, Kültür Tarihçisi Dursun Gürlek ile de tarih ve edebiyat üzerine sohbet etti.

 

USTALARIN MEZARLARINI ZİYARET ETTİLER

 

Akademi Lise öğrencileri, İstanbul gezisi sırasında, Türk Edebiyatının ebediyete intikal etmiş iki büyük ustası Haldun Taner ile 7 Güzel Adamdan biri olan şair Cahit Zarifoğlu’nun mezarlarını ziyaret ederek, dua etti. Genç edebiyat gönüllüleri İstanbul’da ayrıca bir zamanlar tüm gazetelerin bulunduğu Babıali ve Cağaloğlu ile Üsküdar’daki Abbara Kahve’ye giderek, edebiyat gezisini taçlandırdı. Gezinin koordinatörlüğünü yazar Fahri Tuna gerçekleştirdi.

9

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.