DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Kocaeli 17°C
Sağanak Yağışlı

2. lig Masa Tenisi Turnuvası’nda dereceye giren öğrenciler ödüllerini aldı

2. lig Masa Tenisi Turnuvası’nda dereceye giren öğrenciler ödüllerini aldı
23.05.2017
1.321
A+
A-

2. lig Masa Tenisi Turnuvası’nda dereceye giren öğrenciler ödüllerini aldı

2016 -2017 Faaliyet programında yer alan, Gölcük Belediyesi, İlçe Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği “19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ” etkinlikleri kapsamında Ortaokul ve Liseler arası Kız- Erkek “19 Mayıs Gençlik Kupası” 2. Lig Masa Tenisi Turnuvası müsabakaları Gölcük 17 Ağustos Spor Salonunda yapıldı.

Gölcük Belediye Başkanlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü işbirliğinde ‘Gölcük’te Öğrenci Olmak’ projesi kapsamında 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri nedeniyle Ortaokul ve Liseler Arası Kız Erkek 19 Mayıs Gençlik Kupası Masa Tenisi Turnuvası ödül töreni icra edildi.

Protokol yerini aldı

Yarışmalar sonucunda dereceye girenlere madalyalarını ve ödüllerini Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, Gölcük Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Hasan Ceyhan, Gölcük Gençlik Merkezi Müdürü İsmet Ormancıoğlu ve Gölcük Belediye Spor Birimi Müdürü Salim Tekeş verdi. Yarışmaya katılan Okul Sayısı Liselerde 9, Ortaokullarda 16, toplam 111 öğrenci oldu.
Dereceye giren öğrenciler;

Lise Genç Kızlar Kategorisinde Çakabey Anadolu Lisesi Nursena Pekin, İhsaniye Anadolu Lisesi Elif Yamak, Gölcük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Esra Uçar ve Betül Gülbahar.

Lise Genç Kategorisinde; Atatürk Anadolu Lisesi Tuna Zorlutuna, Gölcük Fen Lisesi Burak Başaran, Adnan Menderes Anadolu İmam Hatip Lisesi Kadir Yılmaz, Gölcük Fen Lisesi Ramazan Çakır.

Ortaokul Yıldız Kızlar Kategorisi; Dostluk Ortaokulu Fatma Sevinç Hurmacı, Züleyha Daşlıtepe, Cahit Külebi Ortaokulu Esra Kılıçkap, Dostluk Ortaokulu İlayda Şerbetçioğlu.

Ortaokul Yıldız Erkekler Kategorisinde; Göclük Ortaokulu Emre Bozkurt, İzzet ersin Koç, Emirhan Duran, Kerem Olgun.

Ortaokul Küçük Kızlar Kategorisinde; Oyak Ortaokulu Sedanur Erdal, Melike Şarlı, KSO Dumlupınar Ortaokulu Hava Kubilay, Cahit Külebi Ortaokulu Defne Ayşe Akdoğan.

Ortaokul Küçük Erkekler Kategorisinde; Cahit Külebi Ortaokulu Fatih Erkut, Berke Beşpınar, Yaman Ateş, Sait Eryılmaz.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.