DOLAR 8,0199
EURO 9,5358
ALTIN 465,43
BIST 1.321
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Kocaeli 16°C
Hafif Yağmur

Gölcük Kaymakamlığı yeni Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri yerlerini açıkladı

Gölcük Kaymakamlığı yeni Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri yerlerini açıkladı

Gölcük Kaymakamlığı yaptığı açıklamada ilçemizde ve Değirmendere bölgesinde yeni toplantı ve gösteri yürüyüş yerlerini kamuoyuna açıkladı.

Yapılan açıklamada;

“2911 Sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanunu Uygulanmasına Dair Yönetmenliği 3.Maddesinin b bendi uyarınca 2018 yılına ait ilçemizde belirlenen Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Güzergahları ilişikte gönderilmiş. Gölcük yerel gazetelerinde ilanı hususunda, Bilgi ve gereğini rica ederim.06.10.1983 tarihinde Resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren 2911 sayılı Toplantı ve gösteri yürüyüşleri kanunun 6 ve 1 maddesi gereğince; Toplantı ve gösteri yürüyüşü için toplanma ve dağılma yerleri ile izlenecek güzergah;

İLÇE MERKEZİ:

1-Toplanma yeri: Kavaklı Mahallesi Vapur iskelesi yanı yeşil alan.

2-yürüyüş güzergahı: Kavaklı Mahallesi Vapur iskelesi önünden hareketle sahil Caddesi ve Mareşal Fevzi Çakmak Caddesini takiben Atatürk Anıtı yanında bulunan park alanına kadar olan güzergah.

3.Miting ve dağılma: Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi ve Amiral Sağlam Caddesi kesiştiği yerde bulunan Anıtpark.

DEĞİRMENDERE BÖLGESİ:

1-Toplanma yeri: Yüzbaşılar Mahallesi Sahil Caddesi Antik Tiyatronun yanında bulunan yeşil alan.

2-Yürüyüş Güzergahı: Antik Tiyatro önünden Prof, Muammer Aksoy Caddesini takiben, Hasan Ali Yücel Sokak’tan Cumhuriyet Caddesini takiple çınarlık Meydanı arasındaki güzergah.

3-Miting dağılımı: Çınarlık Meydanı. 2911 sayılı Toplantı ve Gösteri yürüyüşleri Kanunu’nun 26. Maddesine uygun olarak ilan edilen, Konusu suç teşkil etmeyen çağrı ve propaganda araçlarının asılacağı yerler;

 1-İLÇE MERKEZİ: Kavaklı Sahil Caddesi üzerinde bulunan ilan panoları, sahil Caddesi ile Mareşal Fevzi Çakmak Caddesinin kesiştiği yerde bulunan otobüs durağı T.Telekom Kavşağı ve Eski Belediye Düğün Salonu yanında bulunan panolara, Yeni garajlar karşısındaki panolara.

2-DEĞİRMENDERE BÖLGESİ: PROF. Muammer Aksoy Caddesi üzerindeki ve çınarlık meydanındaki ilan panolarına. 06.10.1983 tarihinde Resmi gazetede yayımlanarak yürürlülüğe giren 2911 sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri kanununun 6. Ve geçici 1. Maddesi gereğince; Toplantı ve Gösteri Yürüyüşü için toplanma ve dağılma yerleri ile izlenecek güzergah;

İLÇE MERKEZİ:

  1. Toplanma Yeri: Kavaklı Mahallesi Vapur İskelesi yanı yeşil alan.
  2. 2-Yürüyüş Güzergahı: Kavaklı Mahallesi Vapur İskelesi önünden hareketle sahil Caddesi ve Mareşal Fevzi Çakmak Caddesini Takiben Atatürk anıtı yanında bulunan park alanına kadar olan güzergah .

3-MİTİNG VE DAĞILMA: Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi ve Amiral Sağlam Caddesinin kesiştiği yerde bulunan Anıtpark.

DEĞİRMENDERE BÖLGESİ:1-Toplanma Yeri: Yüzbaşılar Mahallesi Sahil Caddesi Antik Tiyatro’nun yanında bulunan yeşil alan.

2-Yürüyüş Güzargahı: Antik Tiyatro önünden Prof. Muammer Aksoy Caddesini takiben, Hasan Ali Yücel Sokak’tan Cumhuriyet Caddesini takiple Çınarlık Meydanı arasındaki güzergah.

3-Miting ve Dağılma: Çınarlık Meydanı.

2911 sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanunu’nun 26. Maddesine uygun olarak ilan edilen, konusu suç teşkil etmeyen çağrı ve propaganda araçlarının asılacağı yerler.

1-İLÇE MERKEZİ: Kavaklı Sahil Caddesi üzerinde bulunan ilan panoları Sahil Caddesi ili Mareşal Fevzi Çakmak Caddesinin yerde bulunan otobüs durağı, T.Telekom Kavşağı ve Eski Belediye Düğün Salonu yanında bulunan panolara Yeni garajlar karşısındaki panolara.

2-DEĞİRMENDERE BÖLGESİ: Prof. Muammer Aksoy Caddesi üzerindeki ve Çınarlık meydanındaki ilan panolarına.”

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.