Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 4,84 / Satış: 4,86
€ EURO → Alış: 5,68 / Satış: 5,70

GÖLCÜK’ÜN SİMGESİ ARTIK YOK

GÖLCÜK’ÜN SİMGESİ ARTIK YOK
 • 18.01.2018
 • 1.030 kez okundu

Saat Kulesi kaldırıldı

İlçemizin simgesi haline gelen Saat Kulesi kaldırıldı. Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi üzerinde uygulanacak olan yeni proje kapsamında yolun genişleyecek olmasından dolayı Saat Kulesi kaldırıldı.

Ekipler dikkatli çalışmayla saat kulesini kaldırdı

Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi’nde bulunan yol duble yol olacak. Gölcük Belediyesi’nin önemli projeleri arasında yer alan bu çalışma hayata geçiriliyor. Dün sabah ekipler Gölcük’te uzun yıllardır bulunan Saat Kulesi’ni yaptıkları çalışma ile kaldırdı. Uzun süredir özellikle mesai sonlarında Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi’nde oldukça yoğun trafik sıkışıklığı meydana geliyordu. Araç sürücüleri bu duruma isyan ediyor, bu sorunun çözülmesini istiyordu. Hayata geçirilen bu proje sorunu ortadan kaldırılacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. Vatandaş dedi ki:

  SAÇMA İŞLER YAPMAYIN;Eski garajlar Bereket Ekmek fırını karşısı,Belediye yanı araçların karşıya geçişi için sinyalizasyon yapılacaktı neden yapılmadıda yol kapatılıyor!..Aynı şekilde İskele yolu sapağı da kapatılıyor neden kapatılıyor!..
  İnsanları zora sokmaktan başka bir şey değil bu durum…
  İskele yolundan Donanma ışıklarına kadar Battı çıktı niye yapılmıyor?Önce kazıkları çakın kenarlara,kazı işini sonra yapın yapılar engel olmaz bahane üretmeyin çözüm üretin çözüm…Kapatılan sapaklarıda açın…saçma sapan işler yapıyorsunuz insanlara sinir kırızi geçirtmeyin!
  Bunu adı düzenleme değil resmen çeşmekeş insanlar araçlarına F16 motoru ve kanat taktırıp karşıya Mahallelerine geçecekler…Zaten kat kısıtlaması saçmalığı ile GÖLCÜK iyice köreldi…birde bizi bu saçmalığınızla zora sokmayın.

YORUM YAZ