DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Kocaeli 31°C
Az Bulutlu

SİME-SEN GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU’NDA

SİME-SEN GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU’NDA

Hasan Hüseyin Hoyur ve Sabri Biçer ,

 Sivil Memurlar Sendikası (SİME-SEN) Kocaeli Şubesi Eski Başkanı Hasan Hüseyin Hoyur, geçtiğimiz hafta sonu SİME-SEN 2. Olağan Genel Kurulu’na katıldıklarını belirtti. Hoyur, Kocaeli’den Sabri Biçer’le Genel Merkez Yönetim Kurulu listesinde yer aldıklarını kamuoyuna duyurdu.

“Yolumuza yılmadan, yıkılmadan devam edeceğiz”

SİME-SEN Kocaeli Şubesi Eski Başkanı Hasan Hüseyin Hoyur, yaptığı açıklamada, “SİME-SEN 2’nci Olağan Genel Kurulu 27-28 Ocak 2018 tarihlerinde Ankara’da yapılmıştır. Genel Kurulumuz örgütlü bulunduğumuz 81 ildeki tüm üst kurul delegelerimizin katılımıyla ve Genel Merkezim Yönetimimizin koordinesinde bir şölen havasında ve tam demokratik usullerde yapılarak tamamlanmıştır. İki listenin yarıştığı Genel Kurulda Sayın Genel Başkanımız Serdar Dursun’un başkanlığında hazırlanan Genel Merkez Yönetim, Denetleme ve Disiplin Kurulu  listesi delegelerimizce desteklenerek SİME-SEN’in yeni dönem için vizyoner yönetimini iş başına getirilmiştir. Genel Başkan Sayın Serdar Dursun genel kurulda yaptığı konuşmada; sendikanın dünü, bu günü ve yarınlarına ilişkin mesajlar vererek, sendikal mücadelelerini sivil memur camiasının hizmetinde ve onların hak gasplarının önlenmesinde bu güne kadar elde edilen kazanımlara yeni ve daha etkin ve elde edilmesi zaruri hakların bir an önce alınması yolunda, durmadan, yılmadan, yıkılmadan ve yorulmadan hizmet odaklı olarak yollarına devam edeceklerini belirtti.

Hoyur ve Biçer Genel Merkez Denetle Kurulu asil üyeliğine seçildiler

SİME-SEN Kocaeli Şubesi eski Başkanı Hasan Hüseyin Hoyur ve beraberindeki arkadaşları ve halihazırda Kocaeli Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri Ali Boztürk ve Sabri Biçer ile Şube Denetleme Kurulu Raportörü Tuncer Uzun ve Gölcük Deniz Ana Üs Komutanlığı Sendika Baş Temsilcisi Murat Sezer, Özlük Hakları Mutemedi Cihaner Toy, SİME-SEN Kurucu üyelerinden Yaşar Kuluoğlu’nun destek verdiği Sayın Serdar Dursun’un Genel Merkez Yönetim Kurulu listesinde Kocaeli’den Hasan Hüseyin Hoyur Genel Merkez Disiplin Kurulu asil üyeliğine ve Sabri Biçer’de Genel Merkez Denetleme Kurulu asil üyeliğine seçilmişlerdir.

“Üyelerimizin sorunlarını çözmek için var gücümüzle çalışacağız”

Konuya ilişkin açıklama yapan SİME-SEN Kocaeli Şubesi eski Başkanı ve Genel Merkez Disiplin Kurulu üyeliğine seçilen Hasan Hüseyin Hoyur Genel Kurula ilişkin yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Biz Kocaeli SİME-SEN’lileri olarak mevcut Genel Başkan Sayın Serdar Dursun Başkanlığında oluşturulan Genel Merkez Yönetim organlarına destek verdik. Diğer listeden aday olan ve o listeyi de destekleyen arkadaşlarımızda elbette çok kıymetliler ama ben ve beraberimdeki çok kıymetli arkadaşlarım Sayın Ali Boztürk, Sabri Biçer, Tuncer Uzun, Murat Sezer, Cihaner Toy, Yaşar Kuloğlu yanımızda olmasalar bile yürekleri bizlerle çarpan başta Donanma Komutanlığı iş yeri sendika temsilcimiz Sayın Muharrem Yılmaz, Deniz İkmal Merkezi Komutanlığı işyeri temsilcimiz İzzet Şimşek, Kocaeli Şube Disiplin Kurulu Başkanı Fatma Kaya ve ismini buraya yazamayacağım kadar birbirinden çok değerli arkadaşlarımıza bizlere verdikleri destek ve bize duydukları güven için çok teşekkür ediyorum.  Sayın Serdar Dursun Genel Başkanlığında delege arkadaşlarımızın güvenine layık olarak göreve seçilen Genel Merkez Yönetim Kurulu, Genel Merkez Denetleme Kurulu ve Genel Merkez Disiplin Kurulu üyeliklerine seçilen tüm dava arkadaşlarımı tebrik ediyor ve başarılar diliyorum.  Yine, yeni ve yeniden Serdar Dursun Genel Başkanlığında oluşan Genel Merkezin çok daha vizyoner bir bakış açısı ile dünden gelen tecrübelerle birlikte yarını daha güzel inşa edeceklerine olan inancım ve güvenim tamdır. Tüm dava arkadaşlarımı yeniden tebrik ediyor ve göreve seçilen arkadaşlarıma sonsuz başarılar diliyorum.  Bizler Kocaeli’yi temsil noktasında Genel Merkez Yönetiminde Sayın Sabri BİÇER ve şahsım göreve seçilerek Kocaeli için çok daha etkin, çok daha verimli ve kırılma noktasında olan sendikal inancın  ve SİME-SEN’e duyulan güvenin yeniden en üst noktalara taşınması adına elimizden var gücümüzle mücadele etmeye gayret edeceğiz, ayrıca SİME-SEN olarak ve Türk Silahlı Kuvvetlerinin içinden çıkan bir sendika olara; Türk Silahlı Kuvvetlerince başlatılan ve 10’uncu gününü geride bıraktığımız “Zeytin Dalı” operasyonunda başta ülkemiz ve milletimiz olmak üzere Türk Silahlı Kuvvetlerinin her zaman ve her yerde, her ne şart altında olursa olsun destekçisiyiz ve nefesimizin yettiği son noktaya kadar da bunu böyle sürdüreceğiz. Bu operasyon sürecinde hain terörün kökünü kazıyıp atmak için görevleri başında toprağa düşen aziz şehitlerimize yüce Allahtan rahmet, kederli ailelerine, milletimize ve devletimize baş sağlığı diliyorum.” dedi.

YORUMLAR
  1. Avatar Murat SEZER dedi ki:

    SİME-SEN Genel Başkanımız Sn. Serdar Dursun ve ekibi ile Ankara Şube Yönetim Kurulu Üyelerinin aynı zamanda sendikamıza gönül veren dostlarımızın 2. Olağan Kongre sürecinde göstermiş oldukları misafir perverlikleri ve ev sahipliliklerinden ötürü teşekkür eder, Genel Yönetim Kurulu Üyelerimizin yeni görevlerinde başarılar dileriz.