DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Kocaeli 24°C
Sağanak Yağışlı

İzmit’te Eskrim Şenliği

İzmit’te Eskrim Şenliği

İzmit Belediyesi ile Kocaeli Eskrim Kulübü ortaklığında düzenlenen eskrim şenliği büyük ilgi gördü.

Bu sene ilki düzenlenen şenliğe Kocaeli de faaliyet gösteren 6 spor kulübünden 51 minik sporcu katıldı. Cephanelik Stadı Eskrim Salonunda minikler flöre ve epe branşlarında, süper minikler flöre teşvik kategorilerinde gerçekleşti.

Yarışmada minikler flöre ve epe branşlarında ilk 3’e giren sporcular kupa, ilk 8’e giren sporcular ise madalya ile ödüllendirildi.

Dereceye giren sporcuların ödülleri Kocaeli Eskrim Spor Kulübü Başkanı Ahmet Erim, Türk Milli Takım Antrenörü Ömer Kılıç, eskrim antrenörlerinden Cem Erim, Turgay Tümkuş ve İzmit Belediyesi Spor Birim Sorumlusu Necati Akkuzu tarafından verildi.

Dereceye Giren Kulüpler:

– Başiskele Çocuk Üniversitesi

– Darıca Eskrim Kulübü

– Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor

– Kocaeli Eskrim Kulübü

– Kocaeli Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü

– Kocaeli Tenis Eskrim Dağcılık Kulübü

 

EPE DALINDA

Minik Bayanlar                     :

  1. Duru Fazlıoğlu
  2. Melike Karadavut
  3. Yağmur Akgün
  4. Zehra Tanrıverdi
  5. Ekin Yapmış
  6. Bade Durmuş
  7. Yağmur Cengiz
  8. İpek Gürsu

Minik Erkekler                     :

  1. Doğu Ezgi
  2.  Berkcan Şentürk
  3. Arda Gürel
  4. A.Yetkin Taşdemir
  5. Tuğrul Yaman
  6. Ali Kaan Yücel
  7. Demir Demircan
  8. Özgü Pehlivansoy

FLORE DALINDA

Minik Bayanlar                     :

  1. Öykü Uğur
  2. Duru Taş
  3. Eylül Yaman
  4. Zeynep Pehlivansoy
  5. Ece Aydın
  6. Duru İpekoğlu
  7. Zeynep Erdoğan
  8. Melis Sarı

Minik Erkekler                     :

  1. Ege Sonsuz
  2. Çağın Akgül
  3. Ali Kaan Yüksel
  4. Zafer Tanyük
  5. Çağın Akgül

Süper Minik Teşvik               :

  1. Yunus Emre
  2. Rana Yılmaz
  3. Rüzgar Savaşhan
  4. Ataberk Batgün
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.