Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 4,82 / Satış: 4,84
€ EURO → Alış: 5,59 / Satış: 5,62

AK PARTİ HALIDERE’DE MİTİNG GİBİ AÇILIŞA İMZA ATTI

AK PARTİ HALIDERE’DE MİTİNG GİBİ AÇILIŞA İMZA ATTI
  • 16.03.2018
  • 287 kez okundu

AK Parti Gölcük İlçe Teşkilatı, Halıdere Mahallesi’ndeki temsilcilik binasını yeniledi. Açılış programına katılım çok yoğun oldu.

Halıdere Mahallesi Temsilcilik binasının açılışı yoğun katılım ile yapıldı. Halıdere’de bulunan üç mahallenin başkanları Süleyman Çiftçi, Mehmet Başay ve Ali Dinlenmiş’in organizasyonunda gerçekleşen açılış programına, İlçe Başkanı İdris Alp, parti yöneticileri, meclis üyeleri, gençlik ve kadın kolları ile Halıdere halkı katıldı. İlk olarak ilçe yöneticisi İbrahim Ulufer, Afrin’de mücadele eden kahraman Mehmetçiğimiz ve şehitlerimiz için Kuran-ı Kerim okudu.

2019’UN HEDEFLERİ

Sonrasında ise Alp, mahalle başkanları ve yönetimleri ile Halıdere’de mahallelerinin oy hedefleri üzerine bir süre konuşurken, 2019’da yapılacak seçimler için de yol haritasını çizdi. Mahalle başkanları yoğun bir çalışma içinde olduklarını ve Halıdere’de ki oy potansiyelini arttıracaklarının sözünü verdi. İlçe Başkanı İdris Alp’te yaptığı konuşmada, “Halıdere partimize her zaman destek oldu. Bu noktada Halıdere halkımıza teşekkürlerimi iletmek istiyorum” dedi.

“YOĞUN BİR ÇALIŞMA İÇİNDEYİZ”

Konuşmasına devam eden Alp, “Önümüzde 2023 hedeflerine ulaşmak için çok önemli iki seçim var. 2019 genel ve yerel seçimlerinden başarıyla çıkmak için çalışmalarımıza uzun süre önce başladık. Öncelikle mahalle teşkilatlarımızı tek tek gezerek, önceki oy oranlarımıza bakıyor, yeni hedeflerimizi belirliyoruz. Yoğun bir çalışma içindeyiz. Bu noktada ben mahalle teşkilatlarımızı kutluyorum. Onlarda oy oranlarını arttırma sözü veriyor ve etkin çalışmalar yapıyorlar. 2023 hedeflerimize ulaşmak için 2019 partimiz adına çok önemli. Ben her zaman başarıdan başarıya koşan teşkilatlarımın bunu da başaracağına eminim” diyerek sözlerini noktaladı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ