Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:
302 Found

Found

The document has moved here.


Apache Server at www.backlinktr.biz Port 80

BU DURUMDAN NE ZAMAN VAZGEÇECEKSİNİZ?

BU DURUMDAN NE ZAMAN VAZGEÇECEKSİNİZ?
  • 10.08.2018
  • 235 kez okundu

Yasak park tabelalarına uymayan sürücülere tepki büyük

BU DURUMDAN NE ZAMAN VAZGEÇECEKSİNİZ?

Yasak park levhalarına uymayan sürücüler gittikçe çoğalmaya devam ediyor. Diğer araç sürücüleri bu durumdan şikâyetçi olduklarını bildirdiler.

Bazı sürücülerde bu durumdan şikâyetçi

İlçemizdeki en büyük sorunlarından biri olan park sorunları gittikçe çoğalmaya devam ediyor. İlçemiz Albay Burak Caddesi’nde rastladığımız yasak park levhalarına uymayıp arabalarını park eden sürücüler var. Diğer araç sürücüleri bu durumdan şikâyetçi. Trafik ekiplerinin o kadar ceza yazmalarına karşın hala arabalarını park yasağının olduğu yerlere park etmeye devam ediyorlar.

 ‘’Biz bu sokak ve caddelerden geçerken büyük sıkıntı yaşıyoruz’’

İlçemizde son yıllarda yapılan katlı otoparkların bile pek sıklıkla kullanılmadığı da gözlerden kaçmıyor. Katlı otoparklara olan ilgi gittikçe azalırken vurdumduymaz araç sürücüleri arabalarını ya dar caddelere ya da park yasağı olan yerlere park ediyorlar. Diğer araç sürücüleri, “Biz bu sokaklardan, caddelerden geçerken büyük bir sıkıntı yaşıyoruz. Park yasağı olan yerlere araçlarını park etmeye devam ediyorlar. Geçecek bir yerimiz bile kalmıyor. Lütfen artık yasak park tabelası olan yerlere araçlarını park etmesinler, sonra biz mağdur oluyoruz” dediler.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ