DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Kocaeli °C

Barbaros İlkokulu Anasınıfı Öğrencilerinden Şanlıurfa’ya sevgi köprüsü KARDEŞ SINIFI ÖĞRENCİLERİNE HEDİYELERİNİ GÖNDERDİLER

Barbaros İlkokulu Anasınıfı Öğrencilerinden Şanlıurfa’ya sevgi köprüsü  KARDEŞ SINIFI ÖĞRENCİLERİNE HEDİYELERİNİ GÖNDERDİLER

Barbaros İlkokulu Anasınıfı Öğrencilerinden Şanlıurfa’ya sevgi köprüsü

KARDEŞ SINIFI ÖĞRENCİLERİNE HEDİYELERİNİ GÖNDERDİLER

Barbaros İlkokulu Anasını F Şubesi Öğretmeni Aysel Akkoca koordinatörlüğünde “Kardeş Sınıf Projesi” kapsamında Şanlıurfa Ceylanpınar İlçesi Büyükyıldız İlkokulu Anasınıfı öğrencilerine hediyelerini gönderdi.

Koliler Şanlıurfa Ceylanpınar İlçesi Büyükyıldız İlkokulu Anasınıfı öğrencilerine gidecek

Geçtiğimiz yıl başlattığı “Kardeş Sınıf Projesi” kapsamında Şanlıurfa Ceylanpınar İlçesi Büyükyıldız İlkokulu Anasınıfı öğrencilerine kırtasiye, oyuncak ve giyim yardımında bulunan Barbaros İlkokulu Anasını F Şubesi Öğretmeni Aysel Akkoca, projesini bu senede yürüterek Barbaros İlkokulu’nda bulunan tüm Anasınıfı şubeleri ile birlikte kardeş okul olarak belirledikleri  Şanlıurfa Ceylanpınar İlçesi Büyükyıldız İlkokulu Anasınıfı öğrencilerine hediyelerini gönderdiler.

Projeyi  Anasınıfı F Şubesi Öğretmeni Aysel Akkoca yürütüyor

Şanlıurfa Ceylanpınar İlçesi Büyükyıldız İlkokulu Anasınıfı öğrencilerine gönderilmek üzere hazırlan koliler İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, Barbaros İlkokulu Müdürü Uğur Okkirman, projeyi yürüten Anasınıfı F Şubesi Öğretmeni Aysel Akkoca’nun da katılımı ile düzenlenen tören ile kardeş okula gönderilmek üzere yol çıktı.

Oyuncak, kırtasiye ve kıyafet yardımında bulundular

İki yıldır kardeş sınıf projesi kapsamında Şanlıurfa Ceylanpınar İlçesi Büyükyıldız İlkokulu Anasınıfı öğrencilerine yardımda bulunan Barbaros İlkokulu Anasınıfı F Şubesi Öğretmeni Aysel Akkoca yürüttüğü proje hakkında bilgi vererek, “  Bu projeyi yapmakta ki amacımız kilometrelerce uzakta ki küçük arkadaşlarımıza hediyelerimizle birlikte bir parça mutluluk göndererek onları da mutlu etmek istedik. Ben bu projeyi geçen sene başlattım ve gerçekten ihtiyaçları olduğunu düşündüğüm için bu okulu seçtim. Bu sene yeniden anasınıfı öğrencileri ile birlikte paylaşma ve yardımlaşmanın önemini kavratmak adına projeyi bu sene yeniden hayata geçirdik. Öğrencilerimizin ve ailelerimizin desteği ile oyuncak, kırtasiye ve kıyafet gibi en çok ihtiyaç duydukları şeyleri alarak yardımda bulunmak istedik.  Bu konuda bana destek olan A Şubesi Öğretmeni Hatice Eren Uğur’a B Şubesi Öğretmeni Tülün Durdu’ya, C Şubesi Öğretmeni Sevil Yıldız’a, D Şubesi Öğretmeni Serap Demirçelik’e ve E Şubesi Öğretmeni Emine Tankök’e vermiş oldukları destekten dolayı çok teşekkür ederim. Tabi öğrencilerine ve velilerine de ayrıca çok teşekkür ediyorum. Projeye verdikleri destek sayesinde kolilerimiz hazırladık ve yol çıkma üzere hazırlar” dedi.

Akkoca, “Bize bu projede destek olan tüm velilerimize ve öğretmenlerimize çok teşekkür ederim”

Akkoca sözlerinin devamında, “  Şanlıurfa Ceylanpınar İlçesi Büyükyıldız İlkokulu Anasınıfı2nı seçmemde ki amaç Anaokulu Sınıf Öğretmenleri Betül Ertekin ile yaptığım görüşmede okulun ve öğrencilerin gerçekten çok ihtiyacı olduğunu öğrendim. Okul Şanlıurfa Ceylanpınar’a bağlı olduğu halde merkeze olan uzaklık nedeniyle imkanlardan kısıtlı kalmış bir okul. Bu nedenle öğrencilerimiz ve velilerimizin desteği ile elimizden geldiği kadar bu öğrencilerimize destek olmak istedik.   Bize bu projede destek olan tüm velilerimize ve öğretmenlerimize çok teşekkür ederim” dedi.

Gülsuyu, “Öğretmen arkadaşlarımızın, velilerimizin desteği ile yapmış oldukları projeyi takdir ettik”

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu gerçekleşen proje hakkında düşüncelerini dile getirerek, “ Öğretmen arkadaşlarımızın, velilerimizin desteği ile yapmış oldukları projeyi takdir ettik. Biz bu tür destekleri yaparken özellikle ihtiyaç duyulan Anadolu’nun ve Güneydoğu’nun farklı il ve ilçelerinde bulunan okullarda yapılan tespitler sonucunda ihtiyaçlar doğrultusunda yardımlarımız ulaştırılıyor. Bu konuda velilerimiz ile birlikte öğretmen arkadaşlarımız koordine ediyorlar. Tabi önce okulun ihtiyaçları doğrultusunda yardımlar toplanıyor ve okullarımıza gönderiliyor. Bu vesileyle öğrencilerimiz kardeşliğin yardımlaşmanın ön plana çıktığı bir çalıma oluyor. Bu anlamda katkı sağlayan tüm velilerimize, öğretmenlerimize ve en önemlisi  öğrencilerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.