Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:
Access denied.

D-130 Karayolu’ndaki çökmeler çalışmalar neticesinde düzenlendi ARAÇ SÜRÜCÜLERİ RAHAT BİR NEFES ALDI

D-130 Karayolu’ndaki çökmeler çalışmalar neticesinde düzenlendi  ARAÇ SÜRÜCÜLERİ RAHAT BİR NEFES ALDI
  • 09.11.2018
  • 302 kez okundu

D-130 Karayolu’ndaki çökmeler çalışmalar neticesinde düzenlendi

ARAÇ SÜRÜCÜLERİ RAHAT BİR NEFES ALDI

D-130 Karayolu Gölcük Mevkii’nde meydana gelen çökmeler vatandaşları ve araç sürücülerini endişelendirmeye devam ediyordu. Araç sürücüleri yolda oluşan çökmeler konusunda açıklamalarda bulunarak özellikle yolda oluşan çökmelerin önüne geçilmesini istediklerini Gazetemize sürekli dile getiriyorlardı.

Yapılan çalışmalar ile birlikte meydana gelen çökmeler ortadan kaldırılmış oldu

Dün sabah Karayolları Genel Müdürlüğü yetkili ekipleri D-130 Karayolu Mevkii üzerinde yollarda oluşan çökmeleri ondülasyon çalışmaları yaparak düzenlediler. İskele Yolu Mevkii’nde başlanan çalışmalar Mobil Mevkii’ne kadar iki şerit halinde olmak üzere yapıldı. Yapılan çalışmalar neticesinde D-130 Karayolu’ndaki çökmelerin düzenlenmesi ile birlikte meydana gelen çökmeler ortadan kaldırılmış oldu.

Araç sürücüleri, Karayolları Genel Müdürlüğü’nden gelen ekiplere teşekkürlerini ilettiler

Konu ile ilgili düşüncelerini dile getiren araç sürücüleri, “D-130 Karayolu Mevkii üzerindeki çökmeler biz araç sürücülerini ve vatandaşları endişelendiriyordu. D-130 Karayolu üzerinde bulunan yol çöküntüleri ciddi anlamda özellikle bizler için büyük bir sorun arz ediyordu. Bu sabah itibariyle Karayolları Genel Müdürlüğü’nden gelen yetkili ekipler çalışmaları neticesinde bu meydana gelen çökmeler onarıldı. Yetkili ekiplere çok teşekkür ediyoruz” diyerek düşüncelerini dile getirdiler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ