Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:
Access denied.

Akıllı bisikletler Anıtpark’ta ne zaman hizmete başlayacak?

Akıllı bisikletler Anıtpark’ta ne zaman hizmete başlayacak?
  • 10.02.2019
  • 224 kez okundu

Akıllı bisikletler Anıtpark’ta ne zaman hizmete başlayacak?

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata kazandırılan akıllı bisikletler ilçemiz Kavaklı Sahili’nden sonra Anıtpark’ta da hizmet vermeye hazırlanıyor. Alt yapısı hazırlanan akıllı bisikletlerin ne zaman hizmet vereceği ise vatandaşlar tarafından merakla bekleniyor.

Vatandaşlar merak içerisinde

İlçemizde de Kavaklı Sahili’nde uzun bir zamandır hizmet veren ve özellikle bahar ve yaz aylarında oldukça ilgi gören akıllı bisikletler yakın zamanda da Anıtpark’ta da altyapısı hazırlanmıştı. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından alt yapısı hazırlanan akıllı bisikletlerin ne zaman hizmet vereceği ise merak konusu oldu. Akıllı bisikletlerin ise Gölcüklü vatandaşlar tarafından büyük bir ilgi göreceği ise beklentiler arasında.

Vatandaşlar, “En yakın zamanda bu akıllı bisikletlerin hizmete girmesini bekliyoruz”

Vatandaşlar ise bu konu hakkında yaptıkları açıklamada, “Değirmendere’de ve Kavaklı Sahili’nde bulunan akıllı bisiklet uygulamasının Gölcük’te de olacak olması gerçekten memnuniyet verici bir durum. Geçtiğimiz aylarda Anıtpark’ta da altyapısı hazırlanan bu akıllı bisikletlerin ne zaman hizmet vereceğini merak ediyoruz. En yakın zamanda bu akıllı bisikletlerin hizmete girmesini bekliyoruz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ