Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:
Access denied.

CHP Gölcük Belediye Başkan adayı İsmet İşeri Saraylı’ya misafir oldu

CHP Gölcük Belediye Başkan adayı İsmet İşeri Saraylı’ya misafir oldu
  • 11.02.2019
  • 1.364 kez okundu

CHP Gölcük Belediye Başkan adayı İsmet İşeri Saraylı’ya misafir oldu

CHP Gölcük Belediye Başkan Adayı İsmet İşeri, CHP İlçe Başkanı Fikret Gürel, Meclis üyeleri Özgür Yılmaz ve Murat Yazıcıoğlu ile birlikte parti üyeleri Saraylı pazarında ve meydanında halkla bir araya gelerek istekleri ve eksiklikleri dinledi.

Tarihi dokusuyla ön planda olması gerekirken hak ettiği değeri göremediğini ifade eden İşeri “Gerek pazar yeri olsun gerekse tarihi yapıların tamamlanmayışı bir çok açıdan Saraylıyı geri planda tutmuştur.

Türkiye çapında bir cazibe merkezi haline getireceğiz

Sözlerine devam eden İsmet İşeri, “Yapılan çalışmaların yarım kalması, pazarcı kardeşlerimin göz ardı edilmesi gibi bir çok yanlış politika Saraylıyı ve halkını hak ettiği konuma getirememiştir. İnsanıyla tarihi dokusuyla kimliğini ilk günkü gibi korumuş olan Saraylı halkıyla beraber yapacağımız mahalle toplantılarıyla isteklerini yerinde dinleyeceğiz ve uygulayacağız. Umuyorum ki 31 Mart seçimlerinden sonra burada Osmanlı zamanında kurulmuş olan köyümüze yarışır, yakışır projeler ve tanıtımlarla Türkiye çapında bir cazibe merkezi haline getireceğiz” şeklinde konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ