Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:
Access denied.

Değirmendere Yalı Mahallesi Muhtarı Nuran Zaim’in yardım kampanyasına DESTEK YAĞIYOR

Değirmendere Yalı Mahallesi Muhtarı Nuran Zaim’in yardım kampanyasına  DESTEK YAĞIYOR
  • 12.02.2019
  • 480 kez okundu

Değirmendere Yalı Mahallesi Muhtarı Nuran Zaim’in yardım kampanyasına

DESTEK YAĞIYOR

Gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile adından sıkça söz ettiren Değirmendere Yalı Mahallesi Muhtarı Nuran Zaim başlatmış olduğu yeni yardım kampanyasına destek yağıyor.

Çanta ve oyuncaklar gönderdiler

Değirmendere Yalı Mahallesi Muhtarı Nuran Zaim geçtiğimiz hafta sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yaptığı ve kardeş köy okulu olarak ilan ettiği okulun yenilenmesinin ardından sıra örtüsü, perde, çanta ve kırtasiye malzemelerinin eksik olduğunu duyurmuştu. Muhtar Zaim’in bu çağrısına kısa sürede yanıt veren yardımsever vatandaşlar  kardeş Köy Okula gönderilmek üzere  çanta ve oyuncak gönderilmeye devam ediyor.

Muhtar Zaim ismini açıklamadan teşekkür etti

Başlatmış olduğu kampanya ile kardeş Köy Okuluna gönderilmek üzere çok güzel destek aldığını sosyal medya hesabından açıklayan  Değirmendere Yalı Mahallesi Muhtarı Nuran Zaim, “Boşa değil Dolu dolu işime bakarım. Kardeş Köy Okulu seçtiğim çocuklarımıza çanta oyuncak yağıyor. Ne güzel insanlar biriktirmişim iyi ki varsınız. Kampanyam devam ediyor. İsmini veremeyeceğim çok uzaktaki can dostum kadına şükranlarımla. İsmimi verme yeter dedi. Ben yine öyle yaptım. Her zaman ki gibi o kendini biliyor.” Şeklinde açıklama yaparak yardımseverlere teşekkür etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ