Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:
Access denied.

Değirmendere’de alt geçitlerin manzarası değişmiyor

Değirmendere’de alt geçitlerin manzarası değişmiyor
  • 10.02.2019
  • 229 kez okundu

Değirmendere’de alt geçitlerin manzarası değişmiyor

İlçemizde bulunan alt geçitler Gölcük Belediyesi ekipleri tarafından defalarca boyanmasına rağmen yeniden duyarsız vatandaşlar tarafından yazı tahtasına çevrildi. Değirmendere Dörtyol’da bulunan alt geçit yine yazı tahtasına döndü.

Belediye ekipleri ne kadar boyarsa boyasın

Gölcük Belediyesi temizlik İşleri Ekipleri tarafından ilçemizde bulunan alt geçitler defalarca boyanmasına rağmen duyarsız vatandaşlar sprey  boyalar ile alt geçitlere yazılar yazmaya devam ediyorlar. Çevredeki vatandaşlar artık bu manzaralar ile karşılaşmak istediklerini ve alt geçitlere güvenlik kamerası takarak bu kişilerin tespit edilerek gerekli cezai işlemlerin yapılması gerektiğini dile getirdiler.

Alt geçitlere güvenlik kamerası şart!

Temizlik ekiplerinin her seferinde boyayarak temizlediği alt geçitleri kısa sürede yeniden yazılar yazıldığını gören vatandaşlar, “ Bu durum bizi artık gerçekten çok rahatsız etmeye başladı. Belediye ekiplerinin defalarca boyamalarına rağmen kimliği belirsiz kişi yada kişiler alt geçitleri sprey boyalar ile yazılar yazıyorlar. Bizim buradan her gün yüzlerce çocuğumuz geçiyor. Duvarda ne zaman ne yazacaklarını bilemiyoruz ki, bir gecede bütün duvarları yazmış olabiliyorlar. Bu yazıların bazıları küfür içerikli olabiliyor. Biz arttık bu kişilerin hak ettikleri cezaları almalarını istiyoruz. Bu nedenlede alt geçitlere güvenlik kamerası takılmasını istiyoruz” dediler.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ