Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:
Access denied.

Yunus Emre Mahallesi’ni ziyaret eden İşeri’ye, YOĞUN İLGİ

Yunus Emre Mahallesi’ni ziyaret eden İşeri’ye,  YOĞUN İLGİ
  • 12.02.2019
  • 1.254 kez okundu

Yunus Emre Mahallesi’ni ziyaret eden İşeri’ye,

YOĞUN İLGİ

Adaylığı kesinleştiği 24 Ekim tarihinden itibaren gece gündüz çalışmalarını sürdüren CHP Belediye Başkan Adayı İsmet İşeri geçtiğimiz gün Yunus Emre Mahallesi’ni ziyaret ederek, vatandaşlardan destek istedi.

İşeri, ‘Gölcük’te elini sıkmadığımız, konuşmadığımız hiçbir vatandaşımız kalmayacak’

CHP Gölcük Belediye Başkan adayı İsmet İşeri, CHP İlçe Başkanı Fikret Gürel, Meclis üyeleri Murat Yazıcıoğlu ve Özgür Yılmaz ile birlikte parti üyeleri Yunus Emre Mahallesinde esnaf ve vatandaşı dinlemeye devam ediyor. İsminin erken açıklanmasıyla Gölcük’ü karış karış gezen İsmet İşeri ve ekibi ikinci turlara başladı. Yaklaşan seçimler ile birlikte hızını arttıran İşeri dün Yunus Emre Mahallesindeki yaşayanlarla bir araya gelerek değerlendirmelerde bulundu. Her vatandaşı dinleyerek ve notlarını alarak devam eden İşeri, “Gece gündüze demeden Gölcük’ü bir ucundan bir ucuna gezdik ancak yeterli değil elini sıkmadığımız isteklerini dinlemediğimiz bir vatandaşımız kalmadan çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Doğru çözümleri yaratmamızda etkili bir rol oynayacak

“Öncelikli hedefimiz kadınlarımız ve gençlerimiz, bir toplumun yapı taşını ve geleceğini oluşturanlar iş ve istihdam sahibi olmalıdır. Onlara yaratacağımız alanlarla beraber Gölcük daha güçlü bir ekonomik yapının yanı sıra birbirine daha da kenetlenecek. Kuracağımız mahalle ve esnaf toplantıları ile vatandaşı yerinde dinleyip doğru çözümleri yaratmamızda etkili bir rol oynayacak. Tepeden inme projelerle değil yerinde doğru hamlelerle yönetim anlayışı sergileyeceğiz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ