DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Kocaeli 22°C
Gök Gürültülü

Minibüsçüler ve Otobüsçüler kongreye gitti İPİ KÖSEOĞLU GÖĞÜSLEDİ

Minibüsçüler ve Otobüsçüler kongreye gitti  İPİ KÖSEOĞLU GÖĞÜSLEDİ

Minibüsçüler ve Otobüsçüler kongreye gitti

İPİ KÖSEOĞLU GÖĞÜSLEDİ

S.S. 41 İzmit-Gölcük Otobüsçüler ve Minibüsçüler Taşıyıcılar Kooperatifi bugün kooperatif binasında kongrelerini gerçekleştirdi. Kongrede Çetin Alkan ve Kemal Köseoğlu başkan adayı olarak yarıştılar.

Kongreye katılım yoğun oldu

Dün  S.S. 41  İzmit-Gölcük Otobüsçüler ve Minibüsçüler Taşıyıcılar Kooperatifi’nde kongre heyecanı yaşandı. Gerçekleşen kongrede  Mehmet Malçok başkanlığa aday olmadı. Kongreye Gölcük Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Nizamettin Meteer, Gölcük Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Musa Mısırlıoğlu, Gölcük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Yardımcısı Tuncay Yıldız ile delegeler ve kooperatif üyeleri katılım sağladı.

Kongrede 73 delege oy kullandı. Kongrenin Divan Başkanlığı’nı İhsan Malçok, Katip Üyeliklerini Recai Akman ve Erol Akdoğan yaptı.

Kooperatifin Yönetim Kurulu ve Faaliyet Raporları okundu

Kongreye daha sonra Saygı duruşu ile devam edilirken, Kooperatifin Mali Müşaviri Hakan Bıçakçı tarafından Yönetim Kurulu, Faaliyet raporları ve Denetim Kurulu raporu okundu. Kooperatifin Bilanço Raporu yine Mali Müşavir Hakan Bıçakçı tarafından okundu.

Okunan raporlar oybirliği ile ibra edildi

Daha sonra Kooperatifin Yönetim, Denetim ve Faaliyet Raporları kooperatif üyeleri tarafından oy birliği ile kabul edildi.  Kooperatifin Bilanço Raporu oy çokluğu ile ibra edildi.

Aidat miktarı 300 TL’den 325 TL’ye oy çokluğu ile çıkartıldı

Daha sonra Kooperatifin aylık aidat miktarı 300 TL’den 325 liraya çıkarılması teklifi oy çokluğu ile kabul edildi.

Aidatların banka hesaplarından otomatik olarak kesilmesi maddesi oy çokluğu ile kabul edildi.

Köseoğlu 38, Alkan 32 oy aldı

Daha sonra başkan adaylarının listeleri okundu ve ilk olarak Kemal Köseoğlu’nun listesi oylamaya sunuldu. Kemal Köseoğlu delegelerden 38 oy aldı.  Başkan Adaylarından Çetin Alkan’ın listesi delegelerden 32 oy aldı.

Kemal Köseoğlu 38 oy olarak başkanlığa seçildi

Başkan Adaylarından Kemal Köseoğlu oylama sonucunda 38 oy alarak S.S. 41 İzmit-Gölcük Otobüsçüler ve Minibüsçüler Taşıyıcılar Kooperatifi’nin yeni başkanı olarak seçildi.

Başkan Adaylarından Kemal Köseoğlu’nun Yönetimi;

Asil; Kemal Köseoğlu, Osman Ergin, Cengiz Ekiz, Hüseyin Yakut, Ceyhun Uzuner, İsmail Uçak, Mustafa Kahraman

Yedek: Recai Akman, İlker Kalkan, Volkan Çelik, Muhittin Göregen, Fadime Süslü, Gülcan Ayçiçek, Necati Eksikoğlu

Başkan Adaylarından Çetin Alkan’ın Yönetim Kurulu Listesi’nde

Asil; Çetin Alkan, Vahap Koçlardan, Mustafa Kaya, Murat Elpe, Erbay Toklu, Ahmet Yazar, Ersin Küçük

Yedek: Zekai Meral, Engin Adıyaman, Osman Kutlay, Talip Yücetürk, Gönül Dede, Ercan Yakut, Hamit Göregen.

 

 

 

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.