DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Kocaeli 23°C
Gök Gürültülü

Kocaeli Anneleri’nden Radyoloji Uzmanı Dr. Sevil Baş Şen’e hayırlı olsun ziyareti

Kocaeli Anneleri’nden Radyoloji Uzmanı Dr. Sevil Baş Şen’e hayırlı olsun ziyareti

Kocaeli Anneleri’nden Radyoloji Uzmanı Dr. Sevil Baş Şen’e hayırlı olsun ziyareti

Radyoloji alanında 15 yıllık deneyimi ile Çiftlik Mahallesi Hastane Caddesi No: 88 Gölcük Devlet Hastanesi Otoparkı karşısında hizmet vermeye başlayan Radyoloji Uzmanı Sevil Baş Şen’e, Kocaeli Anneleri Derneği Başkanı Hande Kaya ve beraberindekiler hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kocaeli Anneleri Derneği Başkanı Hande Kaya, Dernek Üyesi Merve Yıldırım ve Gülay Kakşi Okay, Kocaeli Anneleri Derneği’nin projelerinde gönüllü destek veren ve Çiftlik Mahallesi Hastane Caddesi No: 88 Gölcük Devlet Hastanesi Otoparkı karşısında yeni muayenehanesini açan Radyoloji Uzmanı Dr. Sevil Baş Şen’e hayırlı ziyaretinde bulundular.

15 yıllık tecrübe ve bilgi birikimiyle

Doktorluk kariyerinde 15 Senenin verdiği tecrübe ve bilgi birikimini, İzmit Dolphin AVM de açtığı ve teknolojik alt yapı ile donattığı 4 Boyutlu Renkli Ultrasonografi merkezini, Çiftlik Mahallesi Hastane Caddesi No: 88 Gölcük Devlet Hastanesi Otoparkı karşısında açtığı yeni muayenehane ile hizmet vermeye devam edecek olan Radyoloji Uzmanımız Dr. Sevil Baş Şen’i yakın dostları yeni muayenehanesinde yalnız bırakmıyor.

Kaya, “4 boyutlu ultrason sadece hamilelik takibinde değil farklı hastalıkların tespiti ve teşhisinde de çok önemli rol oynuyor”

Radyoloji Uzmanı Dr. Sevil Baş Şen’i geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdikleri projeler ile birçok ihtiyaç sahibi anneye yardım eli uzatan Kocaeli Anneleri Derneği Başkanı ve beraberindekiler hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Gerçekleşen ziyarette ilk sözü alan Kocaeli Anneleri Derneği Başkanı Hande Kaya, “ Dr. Baş aslında çok büyük bir açık olan bir alanda faaliyet gösteren çok bilinçli ve ilgili bir doktorumuz. 4 boyutlu ultrason sadece hamilelik takibinde değil farklı hastalıkların tespiti ve teşhisinde de çok önemli rol oynuyor. Derneğimize her zaman destek veren, doktor olmanın yanı sıra anne özelliğiyle de takdir ettiğimiz doktorumuzun yeni iş yerini ziyaret edip hayırlı olsun demekten çok mutlu olduk. Kendisine yeni muayenehanesinde başarılar diliyoruz” dedi.

Şen, “Hande Hanımın ve ekibinin gerçekleştirdikleri projeleri çok takdir ediyorum”

Kocaeli Anneleri Derneği Başkanı Hande Kaya ve Dernek Üyesi Merve Yıldırım ve Gülay Kakşi Okay’ın ziyaretlerinden ve iyi dileklerinden ötürü çok mutlu olduğunu ifade eden Radyoloji Uzmanımız Dr. Sevil Baş Şen, “ Kocaeli Anneleri Derneği’nin projelerine elimden geldiği kadar destek olmaya çalışıyorum. Hande Hanımın ve ekibinin gerçekleştirdikleri projeleri çok takdir ediyorum. Kocaeli Anneleri Derneği ile birçok ihtiyaç sahibi anneye ulaşma fırsatımız oldu. Bundan sonrada elimden gelen tüm desteği vermeye hazırım. Bugün ki ziyaretleri beni gerçekten çok mutlu etti” dedi.

Radyoloji Uzmanı Dr. Sevil Baş Şen kimdir?

Radyoloji Uzmanı Dr. Sevil Baş Şen,  1977 Yılında Niğde’de doğumludur. İlk, ortaokul ve liseyi Niğde’de tamamladıktan sonra 1994 Yılında İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde tıp eğitimine başlamıştır. İlk görev yeri 2003 Yılında Konya’nın Altınekin Devlet Hastanesi, Beyşehir Sağlık Ocağı ve merkez 112 ambulans hizmet birimlerinde 3 yıl pratisyen hekim olarak görev almıştır. Ardından 2006 Yılında İstanbul Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesinde, 4 yıl süren radyoloji uzmanlık eğitimi alan Baş,  Radyoloji Uzmanı unvanına sahip olmuştur.  2010 yılında Kocaeli Gölcük Devlet Hastanesinde başlayan ve 2 yıl süren mecburi hizmetini 2012 yılında tamamladıktan sonra 2012 yılında tıp kariyerine Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesinde devam eden Radyoloji Uzmanımız Dr. Sevil Baş Şen,  5 yıl boyunca MR Sorumlu Hekim olarak görev aldı. 2015 yılında Mehmet Akif Ersoy Kalp Hastalıkları Eğitim Hastanesinde 1 yıl süreyle Kardiyak MRG çalışma programını yürüten Radyoloji Uzmanı Dr. Sevil Baş Şen,  ilk olarak 2017 yılında İzmit Dolphin AVM’de açtığı ve teknolojik alt yapı ile donattığı 4 Boyutlu Renkli Ultrasonografi merkezini 3 ay önce Çiftlik Mahallesi Hastane Caddesi No: 88 Gölcük Devlet Hastanesi Otoparkı karşısına taşıyarak burada hizmet vermeye devam ediyor.

“Hastaların zaman kaybetmeden doğru tanıyı alarak biran önce tedaviye başlamaları çok önemlidir”

Kendi özel kliniğini açmasındaki amacı hastalarına yeteri kadar geniş bir süre ayırabilmek ve iyi kalitede hizmet verebilmek olduğunu ifade eden Radyoloji Uzmanı Dr. Sevil Baş Şen yaptığı açıklamada, “ Gördüm ki hem devlet hastanelerinde hem de özel hastanelerde ultrason çekimleri, doppler çekimleri veya MR ve tomografi yorumlamaları çok kısa sürelerde yapılıyor. Daha doğrusu hasta yoğunluğundan doktorlar kısa zaman ayırmak zorunda kalıyorlar. Ben kendi özel kliniğimde tüm tetkik ve ultrason çekimlerinde çok uzun zaman ayırabiliyorum. Hastaların zaman kaybetmeden doğru tanıyı alarak bir an önce tedaviye başlamaları çok önemlidir. Bu yüzden de radyoloji çok kritik bir öneme sahiptir. Kliniğimde genellikle 4 boyutlu renkli ultrason cihazımla ultrason çekimleri yapıyorum. Rutin ultrason çekimlerinin yanı sıra hamilelerde 4 boyutlu ayrıntılı, detaylı bebek ultrason çekimleri yapıyorum. Hastalarımın muayene sonrasında yapılan muayeneden tatmin olarak mutlu ayrılması benim için çok önemli. Para kazanmak hayatımda her zaman ikinci planda yer almıştır. Önemli olan benim için işimi doğru ve dürüst bir şekilde yapmaktır. Şimdi Gölcük Devlet Hastanesi karşısında muayenehanemde hastalarıma hizmet veriyorum. İnşallah çok uzun yıllar burada kalmayı düşünüyorum” dedi.

rpt

cof

sdr

cof

rpt

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.