DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Kocaeli 32°C
Parçalı Bulutlu

Gölcük Köyler Arası Futbol Turnuvası’nda YARIN ÇEYREK FİNAL HEYECANI YAŞANACAK

Gölcük Köyler Arası Futbol Turnuvası’nda YARIN ÇEYREK FİNAL HEYECANI YAŞANACAK

Bu yıl üçüncüsünün düzenlendiği Gölcük Köyler Arası Futbol Turnuvası Kavaklı Stadı’nda yarın çeyrek final heyecanı yaşanacak.

Haftanın her günü 19.00-21.00 saatleri arasında oynanan maçların ardından A Grubu’nda Yeni Ferhadiye ve Beylik Köyü, B Grubu’nda Hamidiye ve Nimetiye, C Grubu’nda Hasaneyn, D Grubu’nda Selimiye Köyü ile Mamuriye Köyü çeyrek finalde yarışacak.

İLK 3 HAFTA SKORLAR

1. HAFTA

Lütfiye – Kanpara: 3-2

Feradiye – Beylik: 4-2

Hamidiye – Sofular: 4-1

Nimetiye – Nüzhetiye: 3-0

2. HAFTA

Hasaneyn – Ümmiye: 8-0

Siretiye – Ali Mezar: 5-2

Selimiye – Şevketiye: 3-1

Mamuriye – Sarısu: 4-3

3. HAFTA

Hamidiye – Nimetiye: 1-1

Nüzhetiye – Sofular: 2-4

Lütfiye – Feradiye: 3-2

Beylik – Kanpara: 4-1

Selimiye – Mamuriye: 6-2

Sarısu – Şevketiye: 2-4

Hasaneyn – Ali Mezar: 7-0

Siretiye – Ayvazpınar: 3-2

4. HAFTA

Lütfiye – Beylik: 1-4

Kanpara – Y. Feradiye: 2-8

Hamidiye – Nüzhetiye: 6-0

Sofular – Nimetiye: 0-1

5. HAFTA

Hasaneyn – Siretiye: 7-2

Ümmiye – Ayvazpınar: 2-1

Selimiye – Sarısu: 5-0

Şevketiye – Mamuriye: 1-2

6. HAFTA

Hasaneyn – Ayvazpınar: 6-2

Ali Mezar – Ümmiye: 1-5

Siretiye – Ümmiye: 2-0

Ali Mezar – Ayvazpınar: 0-3

Çeyrek final heyecanı

24 Haziran 2019 Pazartesi günü: Hamidiye ve Siretiye, Y. Feradiye ve Mamuriye, Hasaneyn ve Nimetiye, Selimiye ve Beylik çeyrek finalde mücadele edecek.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.