Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:
www.backlinktr.biz | 522: Connection timed out

Error 522 Ray ID: 4e99cb1a192dcb3e • 2019-06-20 00:58:46 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Istanbul

Cloudflare

Working
www.backlinktr.biz

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

Ulaşlı Gençlik şölenine bekliyor

Ulaşlı Gençlik şölenine bekliyor
  • 11.06.2019
  • 144 kez okundu

Ulaşlı Gençlik şölenine bekliyor

Ulaşlı Gençlik Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği ile Gençlik ve Spor Bakanlığı İl Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği Gençlik Şölenine davetlisiniz.

Ulaşlı Gençlik Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği ile Gençlik ve Spor Bakanlığı İl Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği Gençlik Şöleni 15 Haziran Cumartesi saat 17:30 ile 21:30 arasında Ulaşlı Yakamoz Çaybahçesi yanındaki sahil alanında  olacak.Ulaşlı Gençlik Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneğinden yapılan açıklamayla tüm çocuklar ve gençler etkinliğe bekleniyor.

ETKİNLİK FORMATI:

* Okçuluk talimi
* Ebru sanatı
* Bahçe santraç
* Matrak oyunu
* Mangala oyunu
* Mini futbol
* Mini voleybol
* Yüz boyama vb. eğlenceler….

Ulaşlı Gençlik Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneğinden yapılan açıklama göre “Bu yıl Hıdırellez’in Ramazana denk gelmesine binaeyn Yönetim Kurulumuz ile yapılan istişareler neticesinde Gençlik ve Spor Bakanlığı İl Müdürlüğü ile ortaklaşa olarak Ulaşlı Gençlik Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneğimiz Ulaşlı’lı Gençlerimizin ayağına çok eğlenceli aktiviteler getirerek mutlu bir haftasonu geçirmelerini arzu ediyoruz. Bugün mobil gençlik merkezi derken yarın sabiti neden gelmesin? Bu cumartesi herkesi etkinliğimize bekleriz” dendi.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ