DOLAR 6,7609
EURO 7,5749
ALTIN 369,46
BIST 109.111
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Kocaeli 25°C
Çok Bulutlu

Aile Konak Hastanesi MEDAR olarak yola devam SAĞLIĞINIZ EL ÜSTÜNDE

Aile Konak Hastanesi  MEDAR olarak yola devam SAĞLIĞINIZ EL ÜSTÜNDE

Aile Konak Hastanesi  MEDAR olarak yola devam

SAĞLIĞINIZ EL ÜSTÜNDE

İlçemizde 2000 yılında poliklinik hizmetleri kapsamında küçük adımlarla başlayan sağlık yolculuğu, İzmit, Gölcük, Gebze ve Sakarya’ da Tıp Merkezleri oluşumları ile güçlenerek, 2014 yılında Gölcük, 2015 yılında Gebze ve 2016 yılında Sakarya Hastaneleri ile büyük adımlara dönüştü. Aile Konak Hastanesi 20 yılın tecrübesi ve birikimiyle, büyüyerek  MEDAR çatısı altında buluştu.

20 yıllık sağlık tecrübesi ile

Aile Konak Hastanesi bugün yeni bir oluşumla, Gölcük, Gebze ve Sakarya’daki 3 hastane, alanında uzman güçlü hekim kadrosu, profesyonel sağlık ekibi ile MEDAR HASTANELERİ olarak güçlenerek yenilendi ve değişti.  “Sağlığınız el üstünde” sloganıyla şekillenen yeni vizyonu ve 20 yıllık sağlık tecrübesi ile hizmet kalitesini dünya standartlarına taşımayı hedefleyen Medar Hastanesi,  toplamda 52 bin metrekare alana yayılan kapasitesi ile Gölcük, Gebze ve Sakarya’da hizmet vermektedir. 304 yatak kapasitesi, 47 yataklı Genel Yoğun Bakım ve 45 yataklı Yeni Doğan Yoğun Bakım üniteleri, yüksek teknolojili alt yapısıyla hizmet veren laboratuar ve radyoloji üniteleri hizmet verecek.

Yeni isimlerini açıkladılar

Bu sabah Medar Hastanelerinin Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Talus  ve Medar  Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Veysel Besnili’nin düzenlediği basın toplantısında yeni isimlerini açıkladılar. Yapılan basın açıklamasında, “ Medar Hastanesi olarak misafirlerimizin kendilerini ev ortamında hissettikleri hasta odalarımız ve 1000’i aşkın çalışanımız ile hak ettiğiniz içten, kaliteli ve dinamik hizmet anlayışımızı devam ettireceğiz ve misafirlerimizin  “Medar-ı İftiharı” olmak için çalışıyoruz, çalışacağız” denildi.

Besnili, “2000 yılında çıktığımız yolculukta güçlenerek yenilendik”

Gerçekleştirilen basın açıklamasında ilk söz alan  MEDAR Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Veysel Besnili, “2000 yılında poliklinik hizmetleri kapsamında küçük adımlarla başlayan sağlık yolculuğumuz, İzmit, Gölcük, Gebze ve Sakarya’ da Tıp Merkezleri oluşumları ile güçlenerek, 2014 yılında Gölcük, 2015 yılında Gebze ve 2016 yılında Sakarya Hastanelerimiz ile büyük adımlara dönüştü. Bu dönüşüm 20 yılın tecrübesi ve birikimiyle, sizlerin desteği ve güveniyle büyüyerek MEDAR çatısı altında buluştu.Bugün yeni bir oluşumla, Gölcük, Gebze ve Sakarya’daki 3 hastane alanında uzman güçlü hekim kadromuz, profesyonel sağlık ekibimiz ile MEDAR Hastaneleri olarak, sizlerin mutlu ve sağlıklı yarınları için, yine sizden aldığımız güçle yenilendik, değiştik” dedi.

Talus, “21 Aralık’ta büyükşehir belediyesinin kongre merkezinde lansman yapacağız”

MEDAR Hastanelerinin Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Talus konuşmasında, “Veysel beyle 20 yıl önce aile polikliniği kurduk. Yönetimimizde Nevzat Doğan ve Metin Göklü’de var. Bu yönetim geçmişte çok işler başardı. Doktor kökenli bir hastaneler grubu olarak kaldık. 2 yıl önce İzmit Konak Hastanesi’nden ayrıldık. İsim değiştirmek önemli ama 5 yılda bir firmanın yenilenmesi gerekiyor. Bugün itibariyle Gölcük, Sakarya ve Gebze Aile Konak Hastanelerimizin ismini MEDAR Hastanesi olarak değiştirdik. Bizim yurt dışında sağlık turizmi hedefimiz var. 6 aylık bir çalışma yaptık. Medar olmak yardımcı olmak demektir. 21 Aralık’ta büyükşehir belediyesinin kongre merkezinde lansman yapacağız. Sloganımız ise: Sağlınız el üstünde. Ortaklık yapımız değişmedi. Şirket yapısında da değişiklik olmadı. Sadece isim değişti. Lansmanımızda Ferhat Göçer sahne alacak” dedi. 

“Misafirlerimizin  “Medar-ı İftiharı” olmak için çalışıyoruz, çalışacağız”

Talus sözlerinin devamında, “Sağlığınız el üstünde” sloganıyla şekillenen yeni vizyonumuz ve 20 yıllık sağlık tecrübemiz ile, hizmet kalitemizi dünya standartlarına taşımayı hedefliyoruz. Sizlerin desteği ve güveniyle çıktığımız bu yolda MEDAR Hastaneleri, toplamda 52 bin metrekare alana yayılan kapasitesi ile Gölcük, Gebze ve Sakarya’da hizmet vermektedir.304 yatak kapasitesi, 47 yataklı Genel Yoğun Bakım ve 45 yataklı Yeni Doğan Yoğun Bakım üniteleri, yüksek teknolojili alt yapısıyla hizmet veren laboratuvar ve radyoloji ünitelerimiz ile sizlerin “Medar-ı İftiharı” olmak için çalışıyoruz, çalışacağız. Misafirlerimizin kendilerini ev ortamında hissettikleri hasta odalarımız ve 1000’i aşkın çalışanımız ile hak ettiğiniz içten, kaliteli ve dinamik hizmet anlayışımızı devam ettireceğiz” diyerek sonlandırdı.

Yeni isme; yeni hekimlerle merhaba

Özel Medar Gölcük Hastanesi, yeni marka ismiyle birlikte bünyesine dört yeni hekim dahil ederek, hekim kadrosunu güçlendirdi. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanında isim yapmış olan Uzm. Dr. Ferhan Mutlu ve Uzm. Dr. İsa ÇEVRÜK çocuk hastalara saat 23:00’e kadar hizmet verecek. Genel Cerrahi kadrosunu Op. Dr. İhsan Pekrüile üçe çıkaran Özel Medar Gölcük Hastanesi, acil hekimi Dr. Cengiz Ferah ile acil servis memnuniyetini arttırdı.

Hergün 23:00’e kadar uzman çocuk hekimi

Özel Medar Gölcük Hastanesi, alanında uzman iki yeni çocuk hekimi dahil ederek özellikle gece çocuk doktoru bulmakta zorlanan aileler için 23:00’e kadar alanında uzman isimlerle sağlık hizmeti sunarken, hasta memnuniyetini en üst seviyeye taşımayı hedefliyor. Alanında uzman Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanı Dr. Ferhan Mutlu ve Dr. İsa Çevrük, çocukların sağlığı için  saat 23:00’e kadar hasta kabulü yapıyor.

Uzm. Dr. Ferhan Mutlu kimdir?

1963 Amasya doğumlu olan Dr. Ferhan Mutlu, 1988 yılında İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1995 yılında Uludağ Üniversitesi, çocuk sağlığı ve hastalıkları bölümünde uzmanlığını aldı. 1997-1999 yılları arasında Mecidiyeköy Çevre Hastanesi’nde, 1999 -2001 yılları arasında Bursa‘da kamu görevinde, 2001 yılından bu yana Kocaeli derince Araştırma Hastabesi’nde Çocuk Hastalıkları uzmanı olarak görev aldı.

Uzm. Dr. İsa Çevrük KİMDİR?

1976 Çankırı doğumlu olan Dr. Çevrük, 1999 yılında İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2005 yılında Erciyes Üniversitesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ana bilim Dalı’nda ihtisasını tamamlayan Dr.İsa Çevrük sırasıyla Gümüşhane Kelkit Devlet Hastanesi ve Yalova Devlet Hastanesi’nde görev yaptı.

Op. Dr. İhsan Pekrü kimdir?

1964 Ankara doğumlu olan Genel Cerrahi uzmanı Op. Dr. İhsan PEKRÜ; 1987 yılında Anadolu Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1993 yılında Erciyes Üniversitesi Genel Cerrahi bölümünde uzmanlığını aldı. Sırasıyla, 1993-1997 yılları arasında Muş Devlet Hastanesi, 1997-1998 yılları arasında Kütahya Devlet Hastanesi, 1998-2006 yılları arasında Kuşadası Devlet Hastanesi, 2006-2015 Özel Kuşadası Hastanesi, 2015-2019 yılları arasında Fethiye Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi’nde görev aldı. Anorektal Bölge Cerrahisi (Anal Botoks Uygulaması Ve Lazer Hemoroid Ameliyatı), Tiroid Cerrahisi Ve Laparoskopik Cerrahi ile yakınen ilgilenen Op. Dr.İhsan PEKRÜ, evli ve 2 çocuk babası.

Haber: Serap DURUKAN

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.