DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Kocaeli 3°C
Yoğun Kar Yağışlı

AK Parti İlçe Başkanı Çetin Seymen, ‘HALKIN ERDOĞAN SEVGİSİNİ ASLA YOK EDEMEYECEKLER’

AK Parti İlçe Başkanı Çetin Seymen, ‘HALKIN ERDOĞAN SEVGİSİNİ ASLA YOK EDEMEYECEKLER’

AK Parti İlçe Başkanı Çetin Seymen,

‘HALKIN ERDOĞAN SEVGİSİNİ ASLA YOK EDEMEYECEKLER’

AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Çetin Seymen ülke ve ilçe gündemine dair önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Seymen, “Biz ‘insanı yaşat ki devlet yaşasın’ diyerek vatanın her bir ferdinin derdiyle dertlenen Erdoğan’ı seviyoruz, sevmeye devam edeceğiz” dedi.

“Devletimiz destek paketleri ve yapılan hamlelerle milletimizin refahını sağlamaya çalışıyor

AK Parti İlçe Başkanı Çetin Seymen yaptığı açıklamada, “Bilindiği üzere son aylarda kur manipülasyonları vesilesiyle ülkemizi ekonomik darboğaza sokma ve milletimizi dara düşürme girişimleriyle karşı karşıyayız. Pandemi dönemiyle gelen kısıtlamalarla ticari çarklarımız kısmen zarar görse de devletimiz destek paketleri ve yapılan hamlelerle milletimizin refahını sağlamaya çalışıyor. Bu dönemde doğalgaz maliyetinin süspanse edilmesi, nakdi yardım paketleri ve benzinden alınan verginin minimuma indirilmesi gibi vatandaşımızın cebini korumaya yönelik adımlar atmıştık. Ayrıca Belediyelerimiz başta olmak üzere çalışanların alım gücünün düşmemesi adına gerekli artış yapılmıştı. Bu zamların ardından 2021’in son günlerinde açıklanan 4.250 TL gibi asgari ücret, kamu ve işçi tüm çalışanlardan alınan gelir vergilerinin minimuma indirilmesinin yanı sıra işverenlere de SGK prim desteği ve yine işçi üzerinden alınan verginin düşürülmesi gibi destek uygulamaları devreye sokuldu. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ülkemizin faiz cenneti değil, üretim ve istihdam cenneti olması için kararlı adımlarla küresel ve yerel işgal odaklarının karşısında dik bir şekilde duruyor” dedi.

 “Dövizdeki sert düşüş manipülasyoncuların ülkemizdeki odakları büyük hüzün yaşadılar”

Açıklamalarını sürdüren Başkan Seymen, “Çeşitli manipülasyonlarla 18  TL seviyesine kadar çıkan dolar fiyatının önüne geçebilmek, faizcilere engel olabilmek için Sayın Cumhurbaşkanımız son kabine toplantısından sonra bazı yöntemlerin devreye sokulduğunu ifade etmişti. Bu yöntemler de etkisini hemen gösterdi. Ancak bu hususta dikkatimizi çeken bir hadiseyi paylaşmak istiyorum. Cumhurbaşkanımızın açıklaması sonrası dolar 1-2 saatte 6-7 TL değer kaybedip 10-11 TL seviyelerini indiğinde manipülasyoncuların ülkemizdeki odakları büyük hüzün yaşadılar. Bu hüzün 15 Temmuz’da darbeyi püskürttüğümüz öğrenildiğinde yaşanılan hüznün benzeriydi. Gözlerimizle şahit olduk, Türk Liramızın döviz karşısında hızlıca değer kazanmasını sindiremediler. Doğrusunu söylemek gerekirse üzülmelerine biz hiç şaşırmadık. Çünkü Recep Tayyip Erdoğan’ın bu millet için iyi bir adım atmasını hiçbir zaman istemediler, hazmedemediler. Halkın ona olan sevgisi ve güvenini yok etmek için ellerinden geleni yapsalar da başarılı olamadılar. Kendilerine kötü bir haber vermek istiyorum, Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde AK Parti hükümeti ve teşkilatları onları üzmeye devam edecek. Hazmedemeyecekleri nice hizmeti milletimiz için üretmeye devam edeceğiz” dedi.

“Biz devleti için 20 yıldır canla başla çalışan Erdoğan’ı seviyoruz”

Sözlerine devam eden Başkan Seymen, “Biz devleti için 20 yıldır canla başla çalışan Erdoğan’ı seviyoruz, kaos plancılarını değil, Biz devleti için, milleti için İHA-SİHA üreten Erdoğan’ı seviyoruz, kapalı kapılar ardında büyükelçilerle lobi faaliyetlerinde bulunanları değil. Biz terörü bitirme noktasına getiren, teröristleri mağaralarına hapseden Erdoğan’ı seviyoruz, terörün siyasi odaklarıyla kahvaltı düşleyenleri değil. Biz her bir şehidimizin ailesini bağrına basan, yanından duran Erdoğan’ı seviyoruz, şehid ailesine küfredenleri değil. Biz ekonomik bağımsızlığımız için, geleceğimiz için göğsünü siper eden Erdoğan’ı seviyoruz, ‘’dolar almanın tam zamanı’’ diyerek manipülasyonculara ortak olup devletini ezip geçmeye yeltenenleri değil. Biz şehir hastaneleriyle milletinin en iyi şartlarda ücretsiz hizmet almasını sağlayan Erdoğan’ı seviyoruz, buna engel olmaya çalışanları değil.Biz deprem, yangın, selden sonra hızlı bir şekilde afetzedelerin hem gönlünü hem yaşam alanını yeniden inşa eden Erdoğan’ı seviyoruz, afetlerden kaos devşirenleri değil.Biz Kürdistan diyenlerin alnını karışlayan askerimizi, polisimizi, bekçilerimizi seviyoruz, gizli ortaklarına şirin gözükmek için Kürdistan söylemine laf etmeyenlere değil. Bu liste uzar gider. Özetle Biz ‘’insanı yaşat ki devlet yaşasın’’ diyerek vatanın her bir ferdinin derdiyle dertlenen Erdoğan’ı seviyoruz, sevmeye devam edeceğiz” dedi.

“Devletimiz, milletimiz için ömrünü vakfeden Recep Tayyip Erdoğan’ın dava ve yol arkadaşıyız”

Başkan Seymen son olarak, “Yıllardır bu devlet için taş üstüne taş koymamış, tek bir faydası bulunmamış, aksine milletin huzurunu, devletin düzenin bozmak için türlü kaos planlarına ortak olanların Devletimizi veya Erdoğan’ı sevmesini beklemiyoruz. Biz her duamızda Rabbimize hamd ediyoruz ki, Devletimiz, milletimiz için ömrünü vakfeden Recep Tayyip Erdoğan’ın dava ve yol arkadaşıyız. Askerlerimize, polisimize, bekçilerimize dil uzatanlar, teröristlerin siyasi uzantılarıyla zaman zaman açık zaman zaman gizli ortaklık yapanlar bizim Devlet ve Erdoğan sevgimizi anlayamaz. Buradan bir kez daha ifade etmek istiyorum ki, Devletini sevmek hizmetle olur, devletini sevmek yerli ve milli olmakla olur. Kapılarına dayandığınız IMF bürokratları, büyükelçiler, şer odakları sizin, devlet sevgisi bizimdir” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.