Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 3,86 / Satış: 3,87
€ EURO → Alış: 4,55 / Satış: 4,57

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

İlişkilerinize karşı daha dikkatli adımlar atın. Çok fazla dağılmadan hareket edin. Önemli anlaşmalara karşı daha detaycı bir yaklaşım içinde olmanızı önerebiliriz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

İkili ilişkilerinizde çözemediğiniz önemli konuları konuşmanın zamanı geldi. Aileniz ile ilgili ani gelişen durumlara ayak uydurmak zorunda kalabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Yapmakta ısrar ettiğin şey giderek kolaylaşır, bu işin doğası değiştiğinden değil, senin yapma yeteneğin geliştiğindendir. Yeteneklerin üzerinde başarısız olduğunu düşünsen de ısrarcı ol.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Amacını elde edememek, bazen gerçek amacını elde etmek anlamına gelebilir. Olan ve olmayanda her zaman bir iyilik mevcuttur. Bunu bilen ve çok şey isteyen değil, az şeyle yetinebilen zengindir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Hiç kimse senden daha iyi değildir ama sen ortaya bir şey koymazsan sen de kimseden iyi değilsindir. Başkasından iyi olman da çok anlam ifade etmez. Çünkü önemli olan dünkü halinden iyi olup olmadığındır.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Karşılaştığın her insandan bir şeyler öğrenmeye çalışmalısın. Aşırı eleştiri bazı gerginlikler getirebilir. Değerli insanların en iyi etkilerini, onların yanından ayrıldığımız zaman hissederiz. İnsanları kaybetmeyelim.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Başarının kaynağı insanların cesur, kararlı bir ruhun yönlendirmesiyle gösterdikleri çalışkanlık, uygulamalar ve sabırdır. Sende bugün bunları gerçekleştirmek için elinden geleni yap.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Zorluklarla karşılaşabilirsin. Fakat mükâfatın büyüklüğü, sorunun büyüklüğü ile orantılıdır. Gülün dostu dikendir. Zorluklar senin gelişim araçlarındır.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Değişmen gerekirse değiş. Herkes değişimden yanadır. Ama kendinin değil başkalarının değişmesini ister. Başkalarını değil kendini değiştir. Sen değişirsen çevrendekiler de değişir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Mücadele edenler her zaman kazanamamıştır. Fakat kazananlar daima mücadele etmiştir. Hiçbir zaman vazgeçme, mücadeleye devam et.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Akıllı insan düşündüğü her şeyi söylemez ama her söylediğini düşünür. Akıllı konuşur çünkü söylemek istedikleri vardır, aptal konuşur çünkü kendisinin bir şeyler söylemek zorunda olduğunu sanır.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Gelecek hakkında düşünmüyorsan geleceğin olmaz. Her şeyden önce plan yap. Nuh Peygamber gemisini yapmaya başladığında henüz yağmur başlamamıştı. Susamadan önce su kuyusunu kazmaya başla.