• BIST 100

  11064,85%0,37
 • DOLAR

  33,03% 0,65
 • EURO

  35,95% 0,40
 • GRAM ALTIN

  2559,28% 0,40
 • Ç. ALTIN

  4095,92% 0,61

Saadet Partisi Gölcük Belediye Başkan adayı Mehmet Emin Özçelik SAADETLİ KADINLARI İLE BİR ARAYA GELEREK PROJELERİNİ ANLATTI

Genel 22.02.2024 15:07:05 0
Saadet Partisi Gölcük Belediye Başkan adayı Mehmet Emin Özçelik SAADETLİ KADINLARI İLE BİR ARAYA GELEREK PROJELERİNİ ANLATTI

Saadet Partisi Gölcük Belediye Başkan adayı Mehmet Emin Özçelik

SAADETLİ KADINLARI İLE BİR ARAYA GELEREK PROJELERİNİ ANLATTI

31 Mart Pazar günü gerçekleşecek olan yerel seçimlere sayılı günler kaldı. Saha çalışmaları aralıksız devam ettiren Saadet Partisi Gölcük Belediye Başkan Adayı Mehmet Emin Özçelik, Saadet partisi İlçe kadın Kollarını düzenlemiş olduğu program ile Saadetli kadınlar ile bir araya gelerek projeleri hakkında bilgi verdi. 31 Mart’ta en büyük desteği kadınlardan beklediğini ifade eden Özçelik, “Gölcük halkının layık olduğu Gölcük belediyeciliğine kavuşturmayı planlıyoruz” dedi.

İlçe Kadın Kolları Yönetimi tarafından düzenlendi

Saadet Partisi Gölcük Kadın Kolları yönetimi tarafından düzenlenen çay saati programa; Saadet Partisi Gölcük  Belediye Başkan Adayı Mehmet Emin Özçelik, Saadet Partisi İlçe Başkanı Mustafa Özsoy, Saadet İl Kadın Kolları Başkanı ve Genel Merkez Genel İdare Kurulu Üyesi Reyhan Şengün ve Yönetimi, İlçe Kadın Kolları Başkanı Şükriye Bilgili ve yönetimi ile Saadetli Kadınlar katılım sağladı.

Özçelik“Gölcük’ümüz hızlı bir şekilde büyüdü ve Gölcük’ümüzün sorunları da büyüdü”

İlçe Kadın Kolları Başkanı Şükriye Bilgili’nin selamlama konuşması ile başlayan programda Saadet partisi Gölcük Belediye Başkan Adayı Mehmet Emin Özçelik projeleri hakkında bilgi verdi. Düzenlenen programda konuşmasına başlamadan önce eğitim ve iş hayatı konusunda kendisi tanıtan Saadet Partisi Gölcük  Belediye Başkan Adayı Mehmet Emin Özçelik, “31 Mart seçimlerinde partimizin teveccühü ile Saadet Partisi Gölcük Belediye Başkanı Adayı olmayı gösterildim. Kazandığımız tecrübeleri Gölcük’te paylaşmak istiyoruz, Gölcük’e bir takım kazanımları kazandırmak istiyoruz. Gölcük halkı desteklerse, biz de kazanımlarımızı Gölcük halkıyla beraber paylaşarak, Gölcük halkının layık olduğu Gölcük belediyeciliğine kavuşturmayı planlıyoruz. Gölcük’ümüz hızlı bir şekilde büyüdü ve Gölcük’ümüzün sorunları da büyüdü. Zamanında sorunlara müdahale edilemediği için veya müdahaleler yeterli olmadığı için bugün Gölcük’ümüzde büyük sorunlarla karşı karşıyayız. Milli görüş belediyeciliğini Gölcük’te hakim kılmak istiyoruz. İnsanların memnun olduğu milli görüş belediyeciliğini buraya sağlayacağız. Bunları yaparken belediyenin imkanlarını, zamanını, insan kaynaklarını doğru ve şeffaf bir şekilde kullanarak, yerinde ve zamanında gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Biz de israf, saltanat, şatafat, rüşvet olmayacak. Ben odaklı değil, biz odaklı yöneteceğiz. Gölcük Belediyesi Akademisi kurmayı planlıyoruz. Bu akademiye Gölcük’te belediyecilik yapmak isteyen vatandaşlarımızı bu akademiye öğrenci olarak alacağız. Bu vatandaşlar Gölcük Belediyesi’nde gönüllü olarak çalışacaklar” dedi.

Projeleri hakkında bilgi verdi

En büyük kaynağımız; gençlerimiz diyerek açıklamalarına devam eden Özçelik, “Arkadaşlarımla beraber muhtar ziyaretlerine çıktığımız zaman muhtar adaylarını öncelikli olarak gençlerden bahsediyorlar. Gölcük’te istenmeyen madde alışkanlığı çocuk ve gençlerde had safhada, muhtarlarımız öncelikle bunu söylüyorlar. Gençlerimizi kazanmamız, gençlerimizin yeteneklerini ortaya çıkarmamız lazım. Bunlar için her mahallede fiziksel aktiviteleri yönetecek çocuk parkları, spor, yüzme, cimnastik salonları vb. etkinlikler olduğu gibi teknolojiye meraklı gençlerimizin yeteneklerini geliştirebilmesi için laboratuvarlar kuracağız. Belediyemizden ayıracağımız bütçelerle bu laboratuvarlarda, insansız hava ve insansız deniz araçlarının modellerini yapıp, oyuncak olarak kullanılabilecek hâle getireceğiz. Bu sayede gençlerimizin ülkeye katkı sağlamalarını temin edeceğiz. Yeşil alanlarının sayısı arttırmayı planlıyoruz, yeni mesire alanları ve sosyal tesisler oluşturacağız. Oluşturulan sosyal tesisleri halkımızın hizmetine sunacağız. Engelli vatandaşlarımız için eğlence parkları, aktivite alanları oluşturacağız. Denizimizden ve ormanımızdan iyi bir şekilde faydalanmayı da temin ediyoruz. Tarihi ve kültürel mirasımızı gün ışığına çıkartarak, insanları geçmişiyle bağlantısının kopmamasını temin edeceğiz. Ulaşımdaki sorunları çözmek için projelerimiz var” dedi.

“Gölcük’ün adını tanıtacağımız bir üretim tesisi kurmayı planlıyoruz”

Sözlerine devam eden Özçelik, “Bilindiği gibi Gölcük 17 Ağustos 1999 tarihinde çok büyük bir deprem yaşadı. Deprem bölgesinde yaşadığımız bir gerçek. Fakat Gölcük’te depreme karşı alınmış ne bir önlem var ne de yeterli bir toplanma alanı. Ne Gölcük’te ne de Değirmendere’de toplanma alanları var mı, bilmiyorum. İhsaniye’de yaşayan herhangi bir kişi toplanma alanlarını bilmiyor. Afet konteynırları yok! Depreme hazır olmamız yeterli değil. Depreme hazırlık sürecini yönetiyordum, fabrikada yaklaşık 500 personel vardı ve bu sayı müteahhitlerle 1000 kişiye kadar çıkıyordu, sürekli olarak deprem tatbikatı yapıyorduk, Gölcük’te deprem tatbikatına rastlamadım, depreme hazırlıklı bir ilçemiz yok! Yapılarımızı denetlememiz gerekiyor. Yeniden yapılan binaların durumunu bilmiyoruz. İnsanların konut ihtiyacı var ama olmayacak yerlere konut yapılırsa ileride bizi olumsuz etkiler. Gölcük’e makro düzeyde planlama yapacağız, alt ve üstyapısını yeniden gözden geçireceğiz.  Gölcük’te hava kirliliği de var, bununla ilgili çalışmalarımız da olacak. Son olarak Gölcük’ün bir markaya ihtiyacı var ve Gölcük’ün adını tanıtacağımız bir üretim tesisi kurmayı planlıyoruz.  Bilindiği gibi seçimlere çok kısa bir süre kaldı. Projelerimiz hayata geçirebilmek için siz bayanların desteği bizler için çok önemli. Destekleriniz bekliyorum” dedi.

Özsoy, “Seçimlerde, bizleri ileriye taşıyacak kişi kadınlardır diyoruz ve destek istiyoruz”

Ardından söz alan Saadet Partisi İlçe Başkanı Mustafa Özsoy, “31 Mart seçimlerinde adayım olan Sayın Mehmet Emin Özçelik Beyefendi ile birlikte tam mesai çalışıyoruz. Karargah başkanımız da bizimle beraber. Aşağı yukarı 10 kişi her gün sahadayız, birkaç gün sonra köy ziyaretlerine başlayacağız. Mehmet Başkanımızın konuşmasına ek olarak şunu söylemek istiyorum; Trabzon Maçka’da Kebir diye bir fabrika var, onun sahibi Ahmet abi. Daha önce ziyaret ettim, fabrikayı gezdim. Aynı fabrikayı buraya kurmayı hedefliyoruz. Süt ve süt ürünleri fabrikası kurarsak, hayvancılık gelişecek, Gölcük’ümüzün bir markası olacak. Biz, Gölcük’ümüzün parasını üretime aktaracağız, istihdam sağlayacağız. Gölcük’e misafir geldiği zaman ağırlayacağımız yerimiz yok, misafirlerimizi ağırlayabileceğimiz güzel bir otel inşa etmeyi planlıyoruz. Gölcük’ün elektrik kesintisi var, bunları da planlayarak iyileştireceğiz. Bir kişinin yanında kadın yoksa, başarısızdır, bunun için Belediye Meclis Üyesi Listemizde kadınları ön sıraya koyduk ki Gölcük yönetimini beraber gerçekleştirelim diye. Bütün kadınlarımızdan, başarılarımız için destek istiyoruz. Seçimlerde, bizleri ileriye taşıyacak kişi kadınlardır diyoruz ve destek istiyoruz. 15 Mart’ta iftar programımız olacak, Gölcük Kongre Sarayı’nda. Meclis üyelerimizi ve projelerimi görsel olarak takdim edeceğiz. Hepinizi davet ediyor ve hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Şengün, “Milli görüş belediyecilik anlayışının Gölcük’te de olmasının, halkımız için ihtiyaç olacağını düşünüyorum”

Saadet İl Kadın Kolları Başkanı ve Genel Merkez Genel İdare Kurulu Üyesi Reyhan Şengün yaptığı konuşmada, “Ben de bir Gölcüklü olarak;  tüm Gölcüklülerle, Saadet Partisi’nin belediyecilik anlayışını buluşturmak için çalışıyoruz. Gölcük’e güzel işler yapılabilir, coğrafi olarak çok güzel bir konumda. Milli görüş belediyecilik anlayışının Gölcük’te de olmasının, halkımız için ihtiyaç olacağını düşünüyorum. Sizlerden nacizâne isteğim; kadın kollarımızın, Kuvâ-yi Millîye hareketiyle yapmış olduğu çalışmalar Gölcük’ümüzü kurtarmak, liyakatli kadrolarla buluşturmak için yaptığımız bu çalışmalar için kadın kolları başkanı olarak sizlerden destek istiyorum. Kadınlar olarak bu duyarlılığı fark eder, duyarlı davranır, çevremizin ilgisini çekmeyi başarırsak, biz de daha güzel hizmetlere kavuşabiliriz, daha güzel daha iyi bir Gölcük mümkün” dedi.


15 Temmuz Hain Darbe Girişiminin yıldönümü BİR MİLLET TEK YÜREK

“15 TEMMUZ, DÜNYA TOPLUMLARINA VE DEVLETLERİNE DERS VEREN BİR DESTANDIR”

BAŞKAN SEZER, “15 TEMMUZ MİLLETİMİZİN KAHRAMANLIK DESTANIDIR”

15 Temmuz öncesi Gölcük Dernek Başkanları GAZİ MURAT ELLİBEŞ'İ KONUK ETTİ

Büyükşehir’den “Vatana Can Verenler” İçin özel anma programı

Vali Yavuz’dan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

“BİZLER BİR OLDUKÇA BİZİ KİMSE YIKAMAZ”

Vatana Can Verenler’i minnetle anıyoruz

“BU YÜCE MİLLET 15 TEMMUZ'DA YAPILANLARI HİÇBİR ZAMAN UNUTMAYACAKTIR”

‘’Bu millet bir gecede karanlığı aydınlığa dönüştürdü’’

Süs Havuzunun taşları yenilenmeli

Sıfır atık eserlerine tam not

Engelsiz Yaşam Merkezinde cephe imalatı yapılıyor

Yaz Dönemi Gençhane Atölyeleri Başlıyor

Gölcükspor’un son transferi MUĞLASPOR’UN SANTROFORU MUHAMMED ALİ AYDIN OLDU

Başiskele Su Sporları Merkezi şekilleniyor

Büyükşehir’den “Vatana Can Verenler” İçin özel anma programı

Türk Harb-İş’te emeklilik töreni düzenlendi 100 TERSANE İŞÇİSİ EMEKLİ OLDU

İSU GENEL MÜDÜRÜ ALİ SAĞLIK’TAN SANAYİCİLERE ÖNEMLİ ÇAĞRI

Zafer Partisi Gölcük İlçe Başkanı Kayıhan Kayı “ABARTI EGZOZA ÖNLEM ALINMALI”

17 Ağustos asrın felaketi Gölcük Depreminin 25. Yılında BÜYÜKŞEHİR MECLİSİNE AFET VE ACİL DURUMLAR DAMGA VURDU

“Engelli Haklarına Yönelik Haksız Düzenlemelere Karşıyız!”

Nam-ı değer Laz Esat’tan ÖRNEK DAYANIŞMA

“ENGELLİ RAMPALARINA PARK EDİLEN ARAÇLAR ENGELLİLERİMİZİ MAĞDUR EDİYOR”

Büyükşehir 12 ilçede aşure dağıtacak

Efsane Ford Transit Yenilendi: Sıra dışı Performans, İleri Teknoloji ve Güvenlikte Yeni Standartlar Belirliyor

Cumhuriyet Parkı İçindeki Süs Havuzlarının Aktif Hale Getirilmeyi bekliyor

Yerinden çıkan uyarı tabelası monte edilmeyi bekliyor

Ercan ve Hürriyet’ten miting sonrası teşekkür turu

Başiskele’de Parke Yol Çalışmalarına Devam

Yükleniyor

Değirmendere Yalı Mahallesi Muhtarı Nuran Zaim “BİR ÇÖP POŞETİ KAP GEL" KAMPANYASINI YENİDEN BAŞLATIYOR

Sarmaşık kaplı elektrik direği temizlenmeli

DEĞİRMENDERE AQUAPARK YAZ AYLARINDA ÇOCUKLARIN VAZGEÇİLMEZİ OLDU

HEYKELİN KOLU İLE NE ALIP VEREMEDİĞİNİZ VAR?

Vatan Caddesi sakinleri yetkililere seslendi “YOLUMUZUN YENİLENMESİNİ İSTİYORUZ”

Asansör içine yazılan yazılar tepki çekiyor

Yüzbaşılar Köprülü Kavşağın duvarları yazılar ile kirletildi TEMİZLENMESİ İSTENİYOR

Değirmendere 17 Ağustos Mezarlığı’nda kırık muslukların yenilenmesi isteniyor BİNLERCE LİTRE SU BOŞA AKIYOR

Çocuklara sevindirici haber geldi, DEĞİRMENDERE AQUAPARK BAYRAMDA AÇILIYOR!

Değirmendere sahiline dekoratif aydınlatma

KSO BAŞKANI ZEYTİNOĞLU İŞGÜCÜ VERİLERİ İLE SANAYİ ÜRETİM ENDEKSİNİ DEĞERLENDİRDİ

TEMAD Gölcük Şubesi Başkanı Bekir Tülü, ‘TAZMİNATLARIMIZI ALANA KADAR HAKLI MÜCADELEMİZ SÜRECEK’

Başkan Bulut, Haziran ayı ihracat verilerini değerlendirdi

“EK ZAM VE REFAH PAYINDAN BAŞKA ÇARE YOK”

2024 yılının ilk 6 ayında 168 esnafa 81 milyon 162 bin lira kredi verildi MISIRLIOĞLU, ‘ESNAFIMIZIN GÜCÜ BİZİM DE GÜCÜMÜZDÜR’

SAVDES-SEN Kocaeli Bölge Şube Başkanı Özhan İmre “MEMURLARIMIZA VERİLEN ZAM ORANI YETERSİZ KALMIŞTIR”

Emekli ve Memur maaşlarına zam oranı belli oldu ‘HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRADIK’

KSO Başkanı Zeytinoğlu haziran ayı dış ticaret ve enflasyon verilerini değerlendirdi

Emekliler bugün açıklanacak olan emekli maaşı zam oranını bekliyor ŞAHİN, “YÜZDE ORANINDA DEĞİL EŞİT ZAM BEKLİYORUZ”

Gölcük Ziraat Odası Başkanı Bekir Çanakçı “YAPILAN ZAM GERİ ÇEKİLMELİ”

LİG TABLOSU

Takım O G M B Av P
1.Galatasaray 38 33 2 3 66 102
2.Fenerbahçe 38 31 1 6 68 99
3.Trabzonspor 38 21 13 4 19 67
4.İstanbul Başakşehir 38 18 13 7 14 61
5.Kasımpaşa 38 16 14 8 -3 56
6.Beşiktaş 38 16 14 8 5 56
7.Sivasspor 38 14 12 12 -7 54
8.Alanyaspor 38 12 10 16 3 52
9.Rizespor 38 14 16 8 -10 50
10.Antalyaspor 38 12 13 13 -5 49
11.Gazişehir Gaziantep 38 12 18 8 -7 44
12.Adana Demirspor 38 10 14 14 -7 44
13.Samsunspor 38 11 17 10 -10 43
14.Kayserispor 38 11 15 12 -13 42
15.Hatayspor 38 9 15 14 -7 41
16.Konyaspor 38 9 15 14 -13 41
17.Ankaragücü 38 8 14 16 -6 40
18.Fatih Karagümrük 38 10 18 10 -3 40
19.Pendikspor 38 9 19 10 -31 37
20.İstanbulspor 38 4 27 7 -53 16