• BIST 100

  11141,26%0,69
 • DOLAR

  33,07% 0,24
 • EURO

  36,03% 0,10
 • GRAM ALTIN

  2615,05% 1,78
 • Ç. ALTIN

  4168,15% 1,58

Sezer’in Adaylığını Ali İhsan Yavuz açıkladı COŞKULU KARŞILAMA

4.02.2024 13:27:54 0
Sezer’in Adaylığını Ali İhsan Yavuz açıkladı COŞKULU KARŞILAMA

AK Parti’de aday tanıtım toplantısı dün Kocaeli Kongre Merkezi’nde düzenlendi. Programa; AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, AK Parti Milletvekilleri, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı ve yeni dönem adayı Tahir Büyükakın ile ilçe belediye başkanları, yeni dönem adayları ve Cumhur İttifakı ortakları ile çok sayıda partili katılım sağladı. Ali Yıldırım Sezer’in Adaylığını AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz açıkladı. Ali Yıldırım Sezer’in adaylık kutlaması Gölcük’te büyük bir coşkuyla yapıldı. Programda adeta 31 Mart akşamının provası yapıldı.

Talus, Tüm aday adayı olan kardeşlerime teşekkür ediyorum’

Aday tanıtım toplantısında açılış konuşmasını AK Parti İl Başkanı Şahin Talus yaptı. Talus, konuşmasında , “31 Mart 2024 seçimleri için yeni bir menzildeyiz. Allah’ın izniyle yeni bir koşuya başlıyoruz. Allah yar ve yardımcımız olsun. Tahir Başkanımızı 7 Ocak’ta Sayın Cumhurbaşkanımız bize emanet etti. Başkanımız Tahir Büyükakın yeniden aday olarak çalışmalara başladı. Ben şahidim. Başkanım çalmadık kapı bırakmadı. Allah’ın izniyle kendi rekorumuzu yenileyeceğiz. Bugün ilçe belediye başkan adaylarımızı açıklıyoruz. AK Parti davasına gönül vermiş her kişi, belediye başkanı olacak hislere halistir. Tüm aday adayı olan kardeşlerime teşekkür ediyorum. Adaylarımız ve aday adaylarımız bu süreci çok güzel yönetti. Cumhur İttifakı ile her daim omuz omuza, yan yana olduk. Allah onlardan razı olsun” dedi.

Yavuz, “Çok çalışacağız, Kocaeli’de 13-0 yapacağız”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, konuşmasında, “Seçimlere 57 gün var. Kısa konuşalım, uzun çalışalım. Bir an önce aday tanıtımlarımızı gerçekleştirelim. Bugünlerde çok yoğun ve çok titiz bir şekilde çalışıyoruz. Kocaeli’de olmaktan büyük keyif alıyorum. Kocaeli, teşkilatçılık anlamında hem de şehircilik anlamında ve partiye nitelikli destek vermek anlamında bizim gözbebeği şehrimiz. Bu şehirde aday tanıtım programında bulunduğum için büyük bir mutluluk duyuyorum. Rabbime, Kocaelili hemşerilerimizle omuz omuza olmamızdan ötürü size teşekkür ederim. Çok büyük bir işler yaptı. Belediye başkanlarımızın çok güzel işler yaptığından hiçbirimiz şüphesi yok. Milletvekillerimizin Kocaeli için nelere kafa yorduğunu, ne uğraşlar verdiğini dört dönem milletvekili yapmış ve beraber çalışmış biri olarak biliyorum. Hepimiz el birliği ile bu ülke için, bu şehir için daha iyi şeyler yapalım. Niyetimiz son derece halis. Cumhur İttifakı kapı gibi sapasağlam ayakta. Çok bereketli işlere imza atıyoruz. İnşallah Kocaeli 13-0 olacak. Oldum, olmadım yok. İstediğim oldu, olmadı yok. Çalışacağız, Kocaeli’de 13-0 yapacağız. Görevimizi yapmanın hazzı ve gururu içinde 1 Nisan sabahına uyanacağız. Bugüne kadar görev yapan başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun’ dedi.

AK Parti Gölcük İlçe Teşkilatı 31 Mart’ın Provasını Yaptı

AK Parti’nin ilçe belediye Başkan adayları geçtiğimiz Cumartesi günü Kocaeli Kongre Merkezi’nde düzenlenen aday tanıtım programı ile açıklandı. Gölcük Belediyesi AK Parti Başkan Adayı Mevcut Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer oldu.  Aday tanıtım programının ardından AK Parti İlçe binası önünde aday karşılama programı gerçekleşti. Yoğun katılımın sağlandığı aday tanıtım programında adeta 31 Mart akşamının provası yapıldı.

Meşaleler eşliğinde alana geldiler

Aday karşılama programının yapılacağı alana AK Parti il Bakanı Şahin Talus, AK Parti İlçe Başkanı Kemal Yavuz, BBP İlçe Başkanı Şahin Akpınar, MHP ilçe Başkan Vekili Cumali Özcan ve AK Parti ilçe yönetimiyle birlikte meşaleler eşliğinde giriş yapan Gölcük Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Ali Yıldırım Sezer sloganlar eşliğinde sahneye çıktılar. AK Parti İlçe Binası önünü dolduran kalabalık sloganlar eşliğinde Başkan Sezer’e destek oldular.

Yavuz, “31 Mart akşamı Anıtpark’ta zafer kutlamasını yine biz yapacağız”

Aday karşılama programında konuşmalara geçmeden önce AK Parti İlçe Başkanı Kemal Yavuz, Gölcük Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Ali Yıldırım Sezer’e çiçek takdiminde bulundu. Akabinde Başkan Yavuz yaptığı konuşmasında, “Gerçekten harikasınız Gölcük. Bugün burada bu soğukta bu alanı doldurduğunuz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bilindiği gibi bugün Gölcük Belediye Başkanımız Sayın Ali Yıldırım Sezer, 31 Mart seçimlerinde yeniden partimizin belediye başkan adayı oldu. Bizler ilçe teşkilatı olarak başkanımızın her zaman yanında olmaya devam edeceğiz. Ben inanıyorum ki 31 Mart akşamı Gölcük’te yine zafer bizim olacak ve daha kalabalık bir katılım ile Anıtpark’ta zafer kutlamamızı yapacağız” dedi.

Gölcük Ali Yıldırım Sezer’i coşku ile karşıladı

Coşkulu bir kalabalıkla ilçe başkanlığı önünde meşalelerle karşılanan Başkan Sezer, “Gerçek Belediyecilik anlayışımız, ‘Yeni Yüzyıl Yeni Gölcük’ için var gücümüzle, bir günü dahi boş geçirmeden çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Sezer, ‘Cumhur İttifakına en büyük destek Gölcük’ten gelecek’

Gölcük’te yeni yüzyıl için hizmet üretmeye devam edeceklerini söyleyen Ali Yıldırım Sezer, “Biz büyük ve güçlü Türkiye’yi gerçekleştirmek için yerelde çalışmaya devam edeceğiz. Bu yönde de irademizi yılmaksızın ortaya koyacağız. Bunu gerçekleştirirken de; hukuk çerçevesinde, ahlak çerçevesinde bunu gerçekleştireceğiz Allah’ın izniyle. Bu yolda yaptığımız çalışma ve gayretin sonunda 31 Mart akşamı geldiğinde; daha önceki gayretlerimizin bir karnesi olacak. Allah’ın izniyle; hem Kocaeli’de hem de Gölcük’te Cumhur İttifakı’na verilecek çok kuvvetli en büyük destek de Allah’ın izniyle Gölcük’ten gelecek” dedi.

‘Hep birlikte yeni ve güzel işler gerçekleştireceğiz’

Daha ileriye gidecek, daha yaşanılır bir Gölcük için tüm gayreti göstermeye devam edeceklerini ifade eden Sezer, “Davası hak olanın yardımcısı da Hakk’tır. Hakkın rızasını, halkın duasını kazanmaktır gayemiz. Özellikle; Cumhur İttifakımız’ın kıymetli ortaklarına da teşekkür etmek istiyorum vermiş oldukları destek için. Bundan sonraki aşama birlik olma zamanıdır. Birlikte bereket vardır. Var gücümüzle çalışarak Cumhurbaşkanımıza, Cumhur İttifakımız’a Gölcük’ten en kuvvetli desteği verebilmek için gayret etmek zamanıdır. Allah’ın izniyle 31 Mart akşamı çok daha güçlü bir şekilde Gölcük’ten destek verileceğine inancım tamdır. Ben özellikle bu yolda tüm hemşehrilerime ve gayret edenlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Birlik beraberlik içerisinde Allah’ın izniyle 31 Mart akşamı da zaferi kazanacağımıza ve Gölcük’te hep birlikte yeni ve güzel işler gerçekleştireceğimize inancım tamdır. İyi ki varsınız” diye konuştu.

Talus’tan Sezer’e tam destek

Programda konuşma yapan AK Parti İl Başkanı Şahin Talus, “Evet 31 Mart seçimlerine 57 gün gibi bir süre kaldı. Bizlere sürekli adaylarımız ne zaman belli olacak diye sorular yönlendiriliyordu. Bilindiği gibi Haliç Kongre Merkezi’nde Kocaeli Büyükşehir Belediye başkan Adayı olarak Sayın Cumhurbaşkanımız Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız elini kaldırdı Sayın Tahir Büyükakın’ı yeniden Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak gösterdi. Biz ondan sonra tüm ilçelerde beraberdik. Özellikle ben hepinize teşekkür etmek istiyorum. Cumhur İttifakındaki kardeşlerime teşekkür etmek istiyorum. Biz omuz omuza sahada bir ve beraberiz. Büyükşehir Belediye Başkanımızdan sonra dün itibariyle de adaylarımız Ankara’dan aranarak aday oldukları bildirildi. Bugünde aday tanıtım toplantımızı yaptık. 5 binin üzerinde bir katılım oldu. Hakkınız ödenmez. Bu soğuk havada burada yanımızdasınız. Ama biz sizleri gördükçe mutlu oluyoruz, sizlerden güç alıyoruz. Ben özellikle Gölcük’te Allah’ın izniyle 31 Mart gecesi yine burada olacağız. Şimdi teşkilatlarımıza büyük görev düşüyor. 31 Mart sabahına kadar sahalarda olacağız, çalışacağız ve Ali Yıldırım Sezer’i yeniden Gölcük Belediye Başkanı yapacağız. Ben inanıyorum ki AK Parti olarak Kocaeli’de 13’te 13 yapacağız. Sizlere güveniyorum. Hepinize hayırlı akşamlar diliyorum” dedi.

Haber: Serap DURUKAN


Temel, ‘Halkımız kredi kartı ile satıştan memnun”

GÖLCÜK 15 TEMMUZ DESTANI İÇİN YİNE DİMDİK AYAKTA

Müdür Mert, “İlçemize yakışan eğitim yatırımları yapılıyor”

Şentuna, “THM Koromuzu yeniden hayata geçiriyoruz”

“Vatana Can Verenler” tek bayrak altında anıldı

  Büyükşehir’in otobüs filosu genişliyor; Yeni otobüslerden 30’u daha teslim edildi

Özer’den uzun yola çıkacak olan sürücülere önemli uyarı

Ahmet Sağat İle anlaştık,

Gökhan Değirmenci: "HEDEFİMİZ SÜPER LİG

Emir için Morinho’nun raporu bekleniyor

Ertuğrul Sağlam: KULÜBE SAĞLAM OLMALI

CHP Kocaeli İl Başkanı Bülent Sarı, “CANLILARIMIZIN YAŞAM HAKKINI KORUYACAĞIZ”

Erzurumlular Vakfı’na şehit ailelerinden anlamlı teşekkür

Mesai”den Unutulmaz Konser

Kiraz Festivali’nde şampiyon Gebze Arapçeşmespor FK oldu

Kazanfer, “Dövizde şu an bir düşüş beklenmiyor”

2024 yılının ilk 6 ayında Gölcük’te 464 ÇİFT DÜNYA EVİNE GİRDİ

CHP Gölcük İlçe Başkanı Mehmet Uzuner, “EN DÜŞÜK EMEKLİ MAAŞI ASGARİ ÜCRETİN ÜZERİNDE OLMALI”

İlçe protokolünden Gaziler Derneği’ne ziyaret

Değirmenderespor Eski Kulüp Başkanı Severcan Kara’nın ağabey acısı ÖZCAN KARA VEFAT ETTİ

Yeni Gölcük Terminalinde yoğun tempo

YAVUZ, “TÜRK MİLLETİNİN DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ KUTLU OLSUN”

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde ŞEHİTLERİMİZ DUALAR İLE ANILDI

Aleyna ve Mehmet Çifti masal gibi düğünle DÜNYAEVİNE GİRDİ

Girişimci kadınlar KO-MEK’le hedefe ulaşıyor

Yalçın Kumru tarafından hizmet verecek olan Ara Kafe DUALARLA AÇILDI

KPSS’ye geç kalanların imdadına Büyükşehir zabıtası yetişti

Hamidiye Köyü'nde Parke Onarımı Yapıldı

Kocaeli Milletvekili Mühip Kanko'dan Kızılay'a Sert Eleştiri "GÜVEN SARSICI SKANDALLAR KABUL EDİLEMEZ!"

Gölcük’te çöp konteynerleri tertemiz yapıldı

Yükleniyor

Yalçın Kumru tarafından hizmet verecek olan Ara Kafe DUALARLA AÇILDI

Değirmendere Yalı Mahallesi Muhtarı Nuran Zaim “BİR ÇÖP POŞETİ KAP GEL" KAMPANYASINI YENİDEN BAŞLATIYOR

Sarmaşık kaplı elektrik direği temizlenmeli

DEĞİRMENDERE AQUAPARK YAZ AYLARINDA ÇOCUKLARIN VAZGEÇİLMEZİ OLDU

HEYKELİN KOLU İLE NE ALIP VEREMEDİĞİNİZ VAR?

Vatan Caddesi sakinleri yetkililere seslendi “YOLUMUZUN YENİLENMESİNİ İSTİYORUZ”

Asansör içine yazılan yazılar tepki çekiyor

Yüzbaşılar Köprülü Kavşağın duvarları yazılar ile kirletildi TEMİZLENMESİ İSTENİYOR

Değirmendere 17 Ağustos Mezarlığı’nda kırık muslukların yenilenmesi isteniyor BİNLERCE LİTRE SU BOŞA AKIYOR

Çocuklara sevindirici haber geldi, DEĞİRMENDERE AQUAPARK BAYRAMDA AÇILIYOR!

Kazanfer, “Dövizde şu an bir düşüş beklenmiyor”

KSO BAŞKANI ZEYTİNOĞLU İŞGÜCÜ VERİLERİ İLE SANAYİ ÜRETİM ENDEKSİNİ DEĞERLENDİRDİ

TEMAD Gölcük Şubesi Başkanı Bekir Tülü, ‘TAZMİNATLARIMIZI ALANA KADAR HAKLI MÜCADELEMİZ SÜRECEK’

Başkan Bulut, Haziran ayı ihracat verilerini değerlendirdi

“EK ZAM VE REFAH PAYINDAN BAŞKA ÇARE YOK”

2024 yılının ilk 6 ayında 168 esnafa 81 milyon 162 bin lira kredi verildi MISIRLIOĞLU, ‘ESNAFIMIZIN GÜCÜ BİZİM DE GÜCÜMÜZDÜR’

SAVDES-SEN Kocaeli Bölge Şube Başkanı Özhan İmre “MEMURLARIMIZA VERİLEN ZAM ORANI YETERSİZ KALMIŞTIR”

Emekli ve Memur maaşlarına zam oranı belli oldu ‘HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRADIK’

KSO Başkanı Zeytinoğlu haziran ayı dış ticaret ve enflasyon verilerini değerlendirdi

Emekliler bugün açıklanacak olan emekli maaşı zam oranını bekliyor ŞAHİN, “YÜZDE ORANINDA DEĞİL EŞİT ZAM BEKLİYORUZ”

LİG TABLOSU

Takım O G M B Av P
1.Galatasaray 38 33 2 3 66 102
2.Fenerbahçe 38 31 1 6 68 99
3.Trabzonspor 38 21 13 4 19 67
4.İstanbul Başakşehir 38 18 13 7 14 61
5.Kasımpaşa 38 16 14 8 -3 56
6.Beşiktaş 38 16 14 8 5 56
7.Sivasspor 38 14 12 12 -7 54
8.Alanyaspor 38 12 10 16 3 52
9.Rizespor 38 14 16 8 -10 50
10.Antalyaspor 38 12 13 13 -5 49
11.Gazişehir Gaziantep 38 12 18 8 -7 44
12.Adana Demirspor 38 10 14 14 -7 44
13.Samsunspor 38 11 17 10 -10 43
14.Kayserispor 38 11 15 12 -13 42
15.Hatayspor 38 9 15 14 -7 41
16.Konyaspor 38 9 15 14 -13 41
17.Ankaragücü 38 8 14 16 -6 40
18.Fatih Karagümrük 38 10 18 10 -3 40
19.Pendikspor 38 9 19 10 -31 37
20.İstanbulspor 38 4 27 7 -53 16