10891,40%0,18
32,90% -0,11
35,71% -0,26
2529,11% 0,87
4106,83% 0,55
Bölgemizin tanınmış Simalarından Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Karadeniz Emekli Bölge Komutanlarından Emekli Albay Yalçın Enç’in eşi Nursel Enç başarılı bir ameliyat geçirdi. Yalçın Enç, Doktorlara teşekkür ederek şunları söyledi: ‘Nursel Enç’in birçok Doktor’un açık operasyon ile alınmalı dediği 8 cm’lik böbrek taşını Doç. Dr. Yaşar Bozkurt Kocaeli Medical Park Hastanesi’nde Laparoskopik yöntemle aldı ve sağlığına kavuşturdu. Nursel Enç; Değerli Doktoru Yaşar bey, Operasyonu birlikte yaptıkları Doç. Dr. Mustafa Okan İstanbulluoğlu, Uzm.Dr. Cem Alan ile Ameliyathane personeline ve 5 gün boyunca kendisine bakan 4.kat hemşirelerine şükran ve minnetlerini sundu. Gölcük Haber Gazetesi olarak bizde Nursel hanıma geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.