• BIST 100

  10969,75%-0,20
 • DOLAR

  33,07% 0,83
 • EURO

  35,99% 1,12
 • GRAM ALTIN

  2523,66% -0,20
 • Ç. ALTIN

  4089,17% -1,20

YILDIZTEKİN, ‘GÖLCÜK’E İYİ BAŞKAN YAKIŞIR’

26.03.2024 10:13:32 0
YILDIZTEKİN, ‘GÖLCÜK’E İYİ BAŞKAN YAKIŞIR’

İYİ Parti Gölcük Belediye Başkanı İsmail Aynacı seçim çalışmaları kapsamında beraberinde Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Gencay Yıldıztekin,  İYİ Parti İlçe Başkanı Soner Yusufoğlu ve ilçe heyeti ile Belediye Meclis adayları ile birlikte, Gölcük Erzurumlular Derneğini ziyaret etti. Heyeti, Gölcük Erzurumlular Derneği Başkanı Müdeher Özçelebi ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

31 Mart Yerel seçimleri yaklaştıkça İYİ Parti Gölcük Belediye Başkan Adayı İsmail Aynacıda seçim çalışmalarını hızlandırdı. Seçimlere kalan son günlerde yoğun bir program ile ziyaretlerde bulunmaya devam eden Aynacı, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Gencay Yıldıztekin ve Belediye Meclis Adaylarıyla birlikte, Gölcük Erzurumlular Derneğini ziyaret etti. Dernek Başkanı Müdeher Özçelebi ve Dernek Yöneticileri tarafından hoş geldiniz diyerek karşılandı. Ziyarette Derneğin görev yapmış Eski Başkanları da hazır bulundular.

‘GÖLCÜK HAKETTİĞİ HİZMETLERİ ALMALI’

Ziyarette Gölcük Erzurumlular Derneğini Başkanı Müdeher Özçelebi, kısa bir konuşma yaparak, ‘Derneğin Gölcük’te Gelenek ve Göreneklerine bağlı kalarak üyelerimizle birlikte bir kültür derneği olarak faaliyetlerimize devam ediyoruz. Bu doğrultuda Gölcük’teki diğer Dernekler ile birlikte bir uyum içindeyiz. Gölcük’ü çok seviyoruz temennimiz ilçemizin daha iyi koşullarda daha iyi yönetilmesi ve hak ettiği hizmetleri almasıdır. Yaptığınız ziyaretten dolayı sizlere ayrı ayrı teşekkür ediyor 31 Mart yerel seçimlerinde başarılar diliyorum’ dedi

‘KARAR SİZİN TERCİH SİZİN YETKİ VERME GÖREVİ SİZİN’

Dernek Başkanının konuşmasının ardından söz alan İYİ Parti Gölcük Belediye Başkan Adayı İsmail Aynacı, ‘Dernek Başkanı Müdeher Özçelebi ve yönetimine misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyorum. Gölcük için önemli bir yerel seçimle karşı karşıyayız. Bu seçimde İlçemizin kaderini oldukça etkileyecek bir dönem başlamış olacak. Bu seçim sonunda Gölcük ya hak ettiği hizmet ve projeleri kazanacak ya da yaptık oldu mantığı ve algı oluşturmak adına boş hizmetlerin yapıldığını sosyal medyada göstermeye çalışan zihniyet görevine devam edecek. Karar sizin tercih sizin yetki verme görevi sizin. Ben ve ekip arkadaşlarım bir günü bile boş geçirmeyecek projelerle geliyoruz. Aşkımız Gölcük için gece gündüz çalışmaya söz veriyoruz. Çünkü Gölcük’ün boşa geçmiş bir 5 yıldan sonra bir daha boşa geçirecek yeni bir 5 yılı olmadığını, halkımızın da sabrının kalmadığını biliyoruz. Şimdi birlik zamanı, şimdi Gölcük’ü bulunduğu durumdan kurtarma zamanı ve ilçemize Modern projeleri gerçekten ihtiyacı olan projeleri kazandırma zamanıdır.’

‘GÖLCÜK’TE HERKESİN YÜZÜ GÜLECEK’

İYİ Parti Gölcük Belediye Başkan Adayı İsmail Aynacı, ‘Bu önemli süreçte sizlere üzerinde önemle durduğum bazı projelerimizden bahsetmek istiyorum. Gölcük sınırları içinde yaşayan Emeklilerimizin kullanımına vereceğimiz Emekli Kart ile geliri asgari ücretin altında olan tüm Emeklilerimiz Belediyeye ait olan tüm sosyal tesislerden % 50 indirimlerden yararlanacak. Ayrıca gene Belediyemiz tarafından kurulacak Gölcük ekmek projemiz ile geliri Asgari ücretin altında olan tüm emeklilerimizin günlük 2 ekmek ihtiyacını ücretsiz karşılayacak. Emeklilerimiz ekmeklerini GÖLAŞ Marketlerden alacaklar. Vatandaşlarımız ise Ekmeklerini GÖLAŞ Marketlerden 4,75 tl den alacaklar. Gölcük İYİ olacak Emeklilerimiz ve Vatandaşlarımız mutlu olacak. İlçemiz sınırları içinde ikamet eden ailelerde öğrencisi olan her eve ücretsiz internet verme projemiz var. GÖLAŞ iştiraki ile internet anlaşması imzalayacağız. Ücretsiz bir şekilde evlere interneti biz götüreceğiz. Tüm eğitim imkânlarını internet üzerinden sunacağız. Bugün en uygun internet 500 lira. Biz Gölcük’te öğrencisi olan her eve 500 liralık bir nakdi yardım gerçekleştireceğiz. İlçemizde tarım konusunda kendi üretimimizi yapacağız. Üreten bir belediye olacağız. Kendi çiftçimizi teşvik edeceğiz. Ekmiyorsa mal sahibinden tarlasını işletmek için izin isteyeceğiz ve buradan çıkan ürünleri halkımıza her mahallemizde hizmete açacağımız GÖLAŞ Marketlerimizde alım gücüne uygun fiyattan satışa sunacağız. Gölcük Belediyesi, Gölcük’te üretilen tüm ürünleri alma garantisi verecek. Biz bu garantiyi verirsek çiftçimiz toprağını eker üretim artar tabi doğal olarak berekette artar. İlçemizde arıcılık var. Gölcük’te üretilen balın tamamını Gölcük Belediyesi olarak satın alacağız. Bunları da GÖLAŞ marketlerimizde satacağız üreten herkese destek olacağız’ dedi.

‘GELİN GÖLCÜK’Ü PROJELERİMİZLE AYAĞA KALDIRALIM’

İYİ Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Gencay Yıldıztekin, ‘Sözlerime siz değerli hemşerilerimi sevgiyle saygıyla selamlıyorum. Bugün burada sizlerin karşısına Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak Partim tarafından verilen bir önemli görevi üstlenerek çıkmış bulunuyorum. Bundan dolayı Partime teşekkür ediyorum. 31 Mart yerel seçimlerine çok az bir zaman kaldı bu süreçte bir çok ziyaretlerde bulundum ve şuan Gölcük’de sizlerin yanındayım. Her aday gibi bende çok heyecanlıyım böylesine önemli bir görevi üstlenip seçimlere hazır olarak girmek için çok yoğun bir çalışma yaptık. Sizlerinde tercihi ile 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Yerel seçimlerde Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı olarak seçildiğim andan itibaren Tüm Kocaeli’nin hak ettiği hizmetleri ve projeleri alması için çok çalışacağımın sözünü veriyorum. Bizim ilke alacağımız şeyler var. Geldiğimiz zaman şeffaf olacağız, israfı önleyeceğiz. Belediyelerin otomobil kiralamalarına çok büyük paralar gidiyor. Biz emanete ihanet etmeyeceğiz. Tüm Kocaeli’miz bereketle buluşacak. Gölcük’le ilgili çok önemli çalışmalar ve incelemeler yaptık. Mesela sadece İzmit merkeze 120 milyon ödenek ayrılmış, Gölcük’e 20 milyon. Biz geldiğimiz zaman her ilçeye eşit davranacağız adil olacağız. Kocaeli Büyükşehir ve Gölcük’ü kazanacağız ve Gölcük’ün geç kalınmış ve hak etmiş yatırımları ve projeleri gerçekleştireceğiz. O halde yapmanız gerek tek bir şey var oda İYİ Parti Gölcük Belediye Başkan Adayı İsmail Aynacı kardeşimi ve ekip arkadaşlarını desteklemeniz sandığa gidip tercihinizi ondan ve ekip arkadaşlarından yana kullanmanızdır. Gelin Donanma Kenti Gölcük’ü birlikte ayağa kaldıralım. Gelin olmaz denilenleri olduralım halkımız hizmet nasıl yapılır, proje nasıl kazandırılır görsün. Gölcük’ün bir 5 yılı heba olmasın dedi. Konuşmalara alkışlarla cevap veren Dernek yönetimi ve üyeleri adaylara başarılar temennisinde bulundular.

 


“TERSANE’DE MÜLAKATLAR BAŞLADI”

Çalgan’dan Gazze hakkında önemli açıklama “ÇAĞIN KERBELASI GAZZE’DİR”

Memleket Partisi Gölcük İlçe Başkanı Ümit Karataş, “2028 SEÇİMLERİ BİZİM SEÇİMİMİZ OLACAK”

Gölcük Belediyesi’nin Üniversite Öğrencilerine desteği sürüyor ÜCRETSİZ TERCİH DANIŞMANLIĞI VERECEK

Çanakçı, “Ayçiçeği hasadında, çiftçilerimiz beklediği verimi alamıyor”

Kazanfer, “Yatırımcılar bu düşüşü iyi değerlendirmeli”

Kocaelili Muhtarlardan Vali İlhami Aktaş’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Sanayi Odası Başkanı Zeytinoğlu’ndan, Vali İlhami Aktaş’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Başiskele Sahili ve Yuvacık Sapağı Trafiğine Neşter

Yerinden oynayan mazgal demiri onarılmayı bekliyor

Karamürsel’de Doğru Tercih, Doğru Gelecek!

Yerinden çıkan uyarı tabelası monte edilmeli

KÖRFEZ HEREKE TAŞOCAĞI DERESİ’NDE SEL VE TAŞKINLARA KARŞI DERE ISLAH ÇALIŞMASI

6 araç trafikten men edildi

Tenis Merkezi’nde balon kortlar boyandı

Emir Ortakaya Westerlo ile anlaşmaya vardı

Değirmenderespor transfere fırtına gibi başladı

Vali Aktaş, Polis Memuru Zafer Dursun'un Cenaze Törenine Katıldı

Gölcük bir çınarını da kaybetti MUSTAFA RUMELİOĞLU VEFAT ETTİ

İYİ Parti Gölcük İlçe Başkanı Mustafa Çalışkan “HER KESİME HİTAP EDEN BİR SİYASET YAPACAĞIZ”

Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürü Caferi Tayyar Mert “İLÇEMİZE MODERN VE DEPREME DAYANIKLI OKULLAR KAZANDIRIYORUZ”

Başkan Büyükakın’dan Vali Aktaş’a hayırlı olsun ziyareti

BAŞKAN SEZER HEMŞEHRİLERİ İLE İÇ İÇE

Vali Aktaş Gazeteciler ve Basın Bayramını kutladı

İSU, KAYIP VE KAÇAK SU MÜCADELESİNE DEVAM EDİYOR

GÖLCÜK DEVLET’DE İL KOORDİNASYON İZLEME DEĞERLENDİRMESİ YAPILDI

Kocaeli Valisi İlhami Aktaş Göreve Başlama Mesajı yayınladı

Gölcük Belediyesi Kütüphaneleri Yaz döneminde de GENÇLERİN UĞRAK NOKTASI OLUYOR

Gelecek Partisi İzmit’te aşure dağıttı

Derince’de köylere giden ulaşım ağı yenileniyor

Yükleniyor

Yerinden oynayan mazgal demiri onarılmayı bekliyor

Dere Sokak’ta bulunan saksılar BU YAZDA BOŞ KALDI

Atatürk Mahallesi Sakinleri, Çocuk Parkına bakım istiyor

Yalçın Kumru tarafından hizmet verecek olan Ara Kafe DUALARLA AÇILDI

Değirmendere Yalı Mahallesi Muhtarı Nuran Zaim “BİR ÇÖP POŞETİ KAP GEL" KAMPANYASINI YENİDEN BAŞLATIYOR

Sarmaşık kaplı elektrik direği temizlenmeli

DEĞİRMENDERE AQUAPARK YAZ AYLARINDA ÇOCUKLARIN VAZGEÇİLMEZİ OLDU

HEYKELİN KOLU İLE NE ALIP VEREMEDİĞİNİZ VAR?

Vatan Caddesi sakinleri yetkililere seslendi “YOLUMUZUN YENİLENMESİNİ İSTİYORUZ”

Asansör içine yazılan yazılar tepki çekiyor

Kazanfer, “Yatırımcılar bu düşüşü iyi değerlendirmeli”

KSO Başkanı Zeytinoğlu bütçe gerçekleşmelerini değerlendirdi

Gölcük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Necmi Kocaman “ESNAFIMIZIN NEFES ALMASI İÇİN UZUN VADELİ YAPILANDIRMA YAPILMALI”

Kazanfer, “Dövizde şu an bir düşüş beklenmiyor”

KSO BAŞKANI ZEYTİNOĞLU İŞGÜCÜ VERİLERİ İLE SANAYİ ÜRETİM ENDEKSİNİ DEĞERLENDİRDİ

TEMAD Gölcük Şubesi Başkanı Bekir Tülü, ‘TAZMİNATLARIMIZI ALANA KADAR HAKLI MÜCADELEMİZ SÜRECEK’

Başkan Bulut, Haziran ayı ihracat verilerini değerlendirdi

“EK ZAM VE REFAH PAYINDAN BAŞKA ÇARE YOK”

2024 yılının ilk 6 ayında 168 esnafa 81 milyon 162 bin lira kredi verildi MISIRLIOĞLU, ‘ESNAFIMIZIN GÜCÜ BİZİM DE GÜCÜMÜZDÜR’

SAVDES-SEN Kocaeli Bölge Şube Başkanı Özhan İmre “MEMURLARIMIZA VERİLEN ZAM ORANI YETERSİZ KALMIŞTIR”

LİG TABLOSU

Takım O G M B Av P
1.Galatasaray 38 33 2 3 66 102
2.Fenerbahçe 38 31 1 6 68 99
3.Trabzonspor 38 21 13 4 19 67
4.İstanbul Başakşehir 38 18 13 7 14 61
5.Kasımpaşa 38 16 14 8 -3 56
6.Beşiktaş 38 16 14 8 5 56
7.Sivasspor 38 14 12 12 -7 54
8.Alanyaspor 38 12 10 16 3 52
9.Rizespor 38 14 16 8 -10 50
10.Antalyaspor 38 12 13 13 -5 49
11.Gazişehir Gaziantep 38 12 18 8 -7 44
12.Adana Demirspor 38 10 14 14 -7 44
13.Samsunspor 38 11 17 10 -10 43
14.Kayserispor 38 11 15 12 -13 42
15.Hatayspor 38 9 15 14 -7 41
16.Konyaspor 38 9 15 14 -13 41
17.Ankaragücü 38 8 14 16 -6 40
18.Fatih Karagümrük 38 10 18 10 -3 40
19.Pendikspor 38 9 19 10 -31 37
20.İstanbulspor 38 4 27 7 -53 16